Trzy medale na Słowacji

23 lutego 2013

Podczas rozegranych dziś zawodów o Puchar Dyrektora w słowackiej Sninie nasi zawodnicy wywalczyli trzy srebrne medale.

W rozgrywanych systemem pucharowym zawodach wzięło udział 90 zawodników ze Słowacji, Węgier, Polski, Czech i Ukrainy. Sposród naszych zawodników srebrne medale  wywalczyli: Kamil Kościółek, który w finale kategorii 100kg uległ Gabrielowi Tyszowi ze Słowacji, Jakub Mendrala, który przegrał w finale kategorii 76kg z Rolandem Erdeiem z Węgier i Łukasz Grzybowski w kategorii 58kg, któremu nie udał się rewanż za zawody na Podpromiu z Maksimem Zhukovskyim ze Lwowa.
Pozostałym zawodnikom z Rzeszowa nie udało się dojść do fazy medalowej. Konrad Tront w kategorii 63kg przegrał ćwierćfinale z Andrijem Burdaszem z Ukrainy, Paweł Książek odpadł w tej samej kategorii po pierwszej walce, zaś Paweł Urban w kategorii 69kg odpadł po pierwszej przegranej walce ze Zslotem Horvathem z Węgier . O dużym pechu mogą mówić dwaj reprezentanci klubu z Rzeszowa – Mateusz NowakMichał Baran, którzy z powodu kontuzji nie wystartowali w zawodach.