I Memoriał Witka Prociaka i Patryka Żymańczyka – Namysłów 15.11.2014

15 listopada 2014

nm (0)

W dniu 15 listopada w Namysłowie odbył się I międzynarodowy turniej pamięci tragicznie zmarłych w grudniu ubiegłego roku młodych zapaśników Orła Namysłów – Witka Prociaka i Patryka Żymańczyka. W zawodach brało udział 110 zawodników z Polski, Niemiec i Ukrainy. Rzeszowianie w składzie: Jakub MendralaTomasz KościółekArkadiusz StecDaniel Budyka oraz trener Sebastian Maczuga wywalczyli cztery medale – złoty, srebrny i dwa brązowe.

 

nm (5)

 

 

WYNIKI ZAWODNIKÓW Z RZESZOWA

 

 

Daniel Budyka – I miejsce w kat. 42kg

 

nm (7)

 

 1 runda  Daniel Budyka (Rzeszów)  Sebastian Zawiasa (Łódź)  PT 10:0 ZW 4:0
 2 runda  Wojciech Wysocki (Teresin)  Daniel Budyka (Rzeszów)  PT 0:2 ZW 0:5
 3 runda  Daniel Budyka (Rzeszów)  Klaudiusz Pluciński (Cieszków)  PT 6:0 ZW 5:0
 Finał I-II  Daniel Budyka (Rzeszów)  Oleksandr Bebko (Zbaraż)  PT 4:2 ZW 3:1

 

BJ6A0999

 

Arkadiusz Stec – III miejsce w kat. 47kg

 

nm (2)

 

 1 runda  Arkadiusz Stec (Rzeszów)  Krzysztof Porada (Górażdże)  PT 8:0 ZW 4:0
 2 runda  Arkadiusz Stec (Rzeszów)  Krystian Mądrowski (Stargard Szcz.)  PT 6:3 ZW 3:1
 3 runda  Arkadiusz Stec (Rzeszów) ZW WL
 4 runda  Jakub Setecki (Krotoszyn)  Arkadiusz Stec (Rzeszów)  PT 5:4 ZW 3:1
 Finał III-V  Jakub Sieczka (Teresin)  Arkadiusz Stec (Rzeszów)  PT 0:11 ZW 0:4

 

nm (10)

 

Tomasz Kościółek – III miejsce w kat. 76kg

 

nm (3)

 

 1 runda  Tomasz Kościółek (Rzeszów)  Krystian Górny (Krotoszyn)  PT 0:10 ZW 0:4
 2 runda  Karol Komarnicki (Namysłów)  Tomasz Kościółek (Rzeszów)  PT 0:4 ZW 0:5
 3 runda  Krzysztof Krok (Wołów)  Tomasz Kościółek (Rzeszów)  PT 0:4 ZW 0:5
 4 runda  Tomasz Kościółek (Rzeszów)  Patryk Kosubek (Górażdże)  PT 10:0 ZW 4:0
 Finał III-V  Hubert Antolak (Teresin)  Tomasz Kościółek (Rzeszów)  PT 0:10 ZW 0:4

 

nm (12)

 

Jakub Mendrala – II miejsce w kat. 76kg

 

nm (1)

 

 1 runda  Łukasz Baginiak (Tychy)  Jakub Mendrala (Rzeszów)  PT 0:2 ZW 0:5
 2 runda  Patryk Kosubek (Górażdże)  Jakub Mendrala (Rzeszów)  PT 0:10 ZW 0:4
 3 runda  Hubert Antolak (Teresin)  Jakub Mendrala (Rzeszów)  PT 0:10 ZW 0:4
Finał I-II  Jakub Mendrala (Rzeszów)  Sebastian Bąk (Świecie)  PT 2:5 ZW 1:3

 

nm (12)