II Międzynarodowy Turniej Nadziei Olimpijskich – Rzeszów 4-5.09.2015

5 września 2015

 II Otwarty Turniej Nadziei Olimpijskich w zapasach – styl wolny przeszedł do historii. W zawodach brali udział reprezentanci klubów z Rzeszowa, Kraśnika, Warszawy, Teresina, Zbaraża, Chmielnickiego, Kałusza, Kamieńca Podolskiego, Sosnówki, Lwowa, Kołomyi, Kelmieńców, Tarnopola i Ostrawy.

 

1441477409920_0-Edit

 

WYNIKI TURNIEJU:

 

DZIECI 

 

KATEGORIA 26kg

 

1. Nazariy Hryhoriak (UKR)
2. Bohun Plesnar (POL)
3. Dmytro Zakharchenko (UKR)
3. Dmytro Solodzhuk (UKR)
5. Artur Portenko (UKR)
5. Max Bystron (CZE)
7. Damyan Kostynyuk (UKR)
8. Nazariy Velinskyi (UKR)
9. Filip Nowakowski (POL)

 

26

 

KATEGORIA 29kg

 

1. Ihor Diyak (UKR)
2. Andriy Stryzhyk (UKR)
3. Adrian Rogala (POL)
3. Michał Mac (POL)

 

29

 

KATEGORIA 32kg

 

1. Serhii Yezhov (UKR)
2. Roman Stryzhyk (UKR)
3. Hryhorii Hnybida (UKR)
3. Bohdan Bastyuk (UKR)
5. Daniil Tkachuk (UKR)
5. Igor Krawczyński (POL)
7. Oleksandr Senchyshyn (UKR)
8. Yurii Kit (UKR)

 

32

 

KATEGORIA 36kg

 

1. Oleh Yakovenko (UKR)
2. Mykhaylo Shchetinin (UKR)
3. Ondrej Kudla (CZE)
3. Oleg Shtefanchuk (UKR)
5. Ruslan Kit (UKR)
5. Bartłomiej Nowakowski (POL)
7. Jakub Adamicek (CZE)

 

36

 

MŁODZICY

 

KATEGORIA 35kg

 

1. Artur Voytovych (UKR)
2. Davyd Shults (UKR)
3. Kamil Barłowski (POL)
3. Taras Smolin (UKR)
5. Yurii Vovk (UKR)

 

35

 

KATEGORIA 38kg

 

1. Andriy Biliichuk (UKR)
2. Andriy Tkach (UKR)
3. Artur Velinskyi (UKR)
3. Adrian Gorczyca (POL)
5. Jiri Dusek (CZE)

 

38

 

KATEGORIA 42kg

 

1. Oles Kushnir (UKR)
2. Oleh Kliuchka (UKR)
3. Patryk Kostrzewski (POL)
3. Jeremi Plesnar (POL)
5. Szymon Nieradko (POL)
5. Roman Kalichyn (UKR)
6. Lukasz Dusek (CZE)
7. Samuel Bystron (CZE)

 

42

 

KATEGORIA 47kg

 

1. Przemysław Kuborek (POL)
2. Aleksander Fendryk (POL)
3. Szymon Pałka (POL)
3. Jan Głowacki (POL)
5. Diana Kit (UKR)

 

47

 

KADECI 

 

KATEGORIA 46kg

 

1. Daniel Budyka (POL)
2. Konrad Grudziński (POL)
3. Jakub Dwornikiewicz (POL)
3. Davyd Kostynyuk (UKR)
5. Dawid Stec (POL)

 

46

 

KATEGORIA 55kg

 

1. Vitaliy Kvit (UKR)
2. Volodymyr Rybin (UKR)
3. Ramik Takhirov (UKR)
3. Oleksandr Myronyuk (UKR)
5. Piotr Bałoszek (POL)
5. Adam Mac (POL)
7. Danylo Kostynyuk (UKR)

 

55

 

KATEGORIA 65kg

 

1. Martyn Merva (UKR)
2. Artur Zamlinskiy (UKR)
3. Nazariy Zaiats (UKR)
3. Jakub Stachura (POL)
5. Kacper Wcisło (POL)
5. Iaroslav Sadovyi (UKR)
7. Sebastian Zarzycki (POL)

 

65 (2)

 

Wyniki walk i protokoły są dostępne na stronie SPORTZONA

 

 

 

W imieniu sekcji zapaśniczej ZKS „STAL” Rzeszów pragniemy serdecznie podziękować Prezydentowi Miasta Rzeszowa oraz firmom doping24.pl, SportZonaApart HouseBoDro za objęcie patronatem, ufundowanie nagród oraz pomoc w organizacji turnieju.

sppr