III Otwarte Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego – Rzeszów 25.01.2014

25 stycznia 2014

W Rzeszowskim Centrum Sportowo-Widowiskowym im. Jana Strzelczyka odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego. W zawodach rozgrywanych na trzech matach brało udział 130 zawodników z Polski, Ukrainy i Słowacji. Ekipa gospodarzy zdobyła łącznie 12 medali w tym 2 złote, 4 srebrne i 6 brązowych.

 

Galeria zdjęć z zawodów jest dostępna w tym miejscu

 

 

WYNIKI ZAWODÓW

kategoria 23kg

1. Bohun Plesnar (Stal Rzeszów)
2. Tomasz Nowak (Stal Rzeszów)
3. Kajetan Wieczorek (UKS Niska Warszawa)
3. Filip Nowakowski (UKS Niska Warszawa)
5. Robert Bednarski (Stal Rzeszów)
5. Kacper Wąsik (Stal Rzeszów)

5D3_6967

kategoria 25kg

1. Igor Kovbel (OCFVUM Chmielnicki)
2. Igor Diyak (Lider-L Lwów)
3. Władysław Bzikot (Stal Rzeszów)
3. Andrzej Bielański (UKS Orzeł Skrzyszów)
5. Witold Ochab (UKS Orzeł Skrzyszów)

5D3_6971

kategoria 27kg

1. Roman Stryzhyk (Lider-L Lwów)
2. Fabian Niedźwiedzki (LKS Mazowsze Teresin)
3. Bartłomiej Nowakowski (UKS Niska Warszawa)
3. Maksim Olshanetskyy (Lider-L Lwów)
5. Maksymilian Broda (Stal Rzeszów)
5. Wiktor Szpyrka (Radomyślanka Radomyśl)
7. Kacper Nowakowski (UKS Niska Warszawa)

5D3_6975

kategoria 29kg

1. Kamil Barłowski (Stal Rzeszów)
2. Władysław Chomik (Stal Rzeszów)
3. Borys Basistyi (OCFVUM Chmielnicki)
3. Igor Krawczyński (Gwardia Warszawa)
5. Igor Szocik (Radomyślanka Radomyśl)
5. Szymon Bońda (LKS Mazowsze Teresin)
7. Patrik Plavcan (Junosport Stara Lubovna)
8. Bartosz Rudny (UKS Orzeł Skrzyszów)
9. Jakub Ponikwicki (LKS Mazowsze Teresin)

5D3_6982

kategoria 32kg

1. Samuel Bucko (Junosport Stara Lubovna)
2. Bohdan Yurchenko (OCFVUM Chmielnicki)
3. Mykhaylo Shchetinin (Lider-L Lwów)
3. Mateusz Woźny (Stal Rzeszów)
5. Artur Wojtowicz (Stal Rzeszów)
5. Szymon Nieradko (LUKS Suples Kraśnik)
7. Maksim Shkolniak (OCFVUM Chmielnicki)
8. Krystian Wieczorek (UKS Niska Warszawa)
9. Krystian Stec (Stal Rzeszów)
10. Jakub Wiciński (Stal Rzeszów)
11. Julia Kwaśniewska (LMKS Krasnystaw)
12. Michał Rochecki (Stal Rzeszów)
13. Filip Barłóg (Stal Rzeszów)
14. Kacper Selerski (LKS Mazowsze Teresin)
15. Ernest Rysak (LMKS Krasnystaw)
16. Patryk Wąsik (Stal Rzeszów)
17. Dominik Krawczyk (LKS Mazowsze Teresin)
18. Norbert Pałka (Radomyslanka Radomyśl)

5D3_6985

kategoria 35kg

1. Vadym Rudenyuk (OCFVUM Chmielnicki)
2. Klaudiusz Wiezner (ZKS Slavia Ruda Śląska)
3. Adrian Gorczyca (LUKS Suples Kraśnik)
3. Bartosz Kotula (Stal Rzeszów)
5. Tomasz Gawron (ZKS Slavia Ruda Śląska)
5. Dawid Stec (Stal Rzeszów)
7. Wiktor Kudyba (Stal Rzeszów)
8. Filip Titka (Lokomotiva Koszyce)
9. Sebastian Bielański (UKS Orzeł Skrzyszów)
10. Klaudiusz Marcinkowski (LUKS Suples Kraśnik)
11. Sebastian Rusnak (Lokomotiva Koszyce)
12. Damian Remisz (ZKS Slavia Ruda Śląska)
13. Dominik Zawiślak (LMKS Krasnystaw)
14. Adrian Mazur (Stal Rzeszów)
15. Paweł Smyk (LMKS Krasnystaw)
16. Grzegorz Gierula (LMKS Krasnystaw)
17. Maciej Stachowicz (Radomyslanka Radomyśl)

5D3_6989

kategoria 38kg

1. Oleksandr Myronyuk (OCFVUM Chmielnicki)
2. Jeremi Plesnar (Stal Rzeszów)
3. Patryk Kostrzewski (LUKS Suples Kraśnik)
3. Daniel Budyka (Stal Rzeszów)
5. Hubert Wichuła (LUKS Suples Kraśnik)
5. Jakub Sieczka (LKS Mazowsze Teresin)
7. Jakub Tkaczyk (LMKS Krasnystaw)
8. Klaudiusz Rejnart (ZKS Slavia Ruda Śląska)
9. Dawid Błędowski (LUKS Suples Kraśnik)
10. Dawid Pałka (Stal Rzeszów)
11. Hubert Targosz (TS Wisła Kraków)
12. Denis Krzykowski (ZKS Slavia Ruda Śląska)
13. Jakub Wiloszek (Radomyślanka Radomyśl)

5D3_6996

kategoria 42kg

1. Bohdan Fostyk (OCFVUM Chmielnicki)
2. Villiam Koky (Junosport Stara Lubovna)
3. Jakub Dwornikiewicz (LUKS Suples Kraśnik)
3. Jakub Zdzieszyński (UKS Niska Warszawa)
5. Gaetano Alfano (ZKS Slavia Ruda Śląska)
5. Bartłomiej Pąk (LUKS Suples Kraśnik)
7. Dominik Żuraw (LMKS Krasnystaw)
8. Witold Wojciechowski (LKS Mazowsze Teresin)
9. Dawid Pochorecki (LUKS Suples Kraśnik)
10. Piotr Barłóg (Stal Rzeszów)
11. Kacper Korszla (LMKS Krasnystaw)
12. Oliver Andrejko (Slavia Snina)
13. Harut Poghosyan (TS Wisła Kraków)
14. Daniel Pietrzak (LUKS Suples Kraśnik)
15. Piotr Szubart (Radomyślanka Radomyśl)

5D3_7002

kategoria 46kg

1. Kostiantyn Klymyshyn (Lider-L Lwów)
2. Daniel Lisoń (ZKS Slavia Ruda Śląska)
3. Mykola Mykhayliv (Lider-L Lwów)
3. Przemysław Kuborek (Stal Rzeszów)
5. Lukas Makara (Slavia Snina)
5. Jan Kurkowski (LKS Mazowsze Teresin)
7. Bartłomiej Kubas (UKS Orzeł Skrzyszów)
8. Mateusz Pawłowski (LKS Mazowsze Teresin)
9. Mateusz Kowalski (LMKS Krasnystaw)
10. Michał Urbanik (Stal Rzeszów)

5D3_7013

kategoria 55kg

1. Maciej Smyk (LMKS Krasnystaw)
2. Albert Wrzocha (Stal Rzeszów)
3. Ramik Tahirov (Stal Rzeszów)
3. Rafał Przysiężniak (LMKS Krasnystaw)
5. Lukas Neupauer (Junosport Stara Lubovna)
5. Nikodem Bąk (LUKS Suples Kraśnik)
7. Jakub Oszkiel (LKS Mazowsze Teresin )
8. Piotr Bałoszek (LUKS Suples Kraśnik)
9. Adrian Głąb (LUKS Suples Kraśnik)
10. Viliam Baran (Lokomotiva Koszyce)
11. Miłosz Pawlas (LMKS Krasnystaw)
12. Karol Michalak (LMKS Krasnystaw)
13. Igor Kostrzanowski (LMKS Krasnystaw)
14. Oskar Grzyb (Stal Rzeszów)

5D3_7023

kategoria 65kg

1. Anatolij Kyryienko (OCFVUM Chmielnicki)
2. Szymon Kupnicki (TS Wisła Krakow)
3. Stepan Kohut (Lider-L Lwów)
3. Matej Benes Lokomotiva Koszyce)
5. Maros Tóth (Slavia Snina)
5. Jakub Woźniak (LKS Mazowsze Teresin)
7. Marcin Wąsik (Stal Rzeszów)
8. Jakub Targosz (TS Wisła Krakow)
9. Mikołaj Humaj (Radomyślanka Radomyśl)

5D3_7036

kategoria +65kg

1. Artur Baliński (LKS Mazowsze Teresin)
2. Dominik Krawczyk (TS Wisła Kraków)
3. Patrik Tomlein (Lokomotiva Koszyce)
3. Jakub Stegierski (LUKS Suples Kraśnik)
5. Teodor Bartko (Lokomotiva Koszyce)
5. Karol Meredyk (LKS Mazowsze Teresin)
7. Tomasz Kubisztal (Radomyślanka Radomysl)

5D3_7039

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
1. Stal Rzeszów 133 pkt
2. OCFVUM Chmielnicki 68 pkt
3. Lider-L Lwów 56 pkt
4. LKS Mazowsze Teresin 53 pkt
5. LUKS Suples Kraśnik 48 pkt
6. UKS Niska Warszawa 33 pkt
6. LMKS Krasnystaw 33 pkt
8. ZKS Slavia Ruda Śląska 27 pkt
9. Lokomotiva Koszyce 26 pkt
9. Junosport Stara Lubovna 26 pkt
11. TS Wisła Kraków 19 pkt
12. UKS Orzeł Skrzyszów 18 pkt
13. Radomyślanka Radomyśl 16 pkt
14. Slavia Snina 10 pkt
15. Gwardia Warszawa 7 pkt

5D3_7057