Trenuj z Mistrzami!

ZKS STAL RZESZÓW Wielkie Tradycje - Wielcy Zawodnicy Wielkie Tradycje
Wielcy Zawodnicy

Trenuj z Mistrzami!

Rekrutacja

Rekrutację prowadzimy w trybie ciągłym! Jeżeli chcesz zapisać dziecko na zajęcia prosimy o wypełnienie formularza. Wasze dziecko zostanie przypisane do konkretnej grupy, a Wy drodzy rodzice o wszystkim zostaniecie poinformowani mailowo. 

Po akceptacji konta przez administratora będziecie mieć podgląd na wszystkie podstawowe dane tj. terminy i godziny zajęć, dane prowadzącego, możliwość szybkiej płatności, wgląd do obecności dziecka na zajęciach, ważność badań lekarskich i wiele innych.

Warunkiem przystąpienia do zajęć w ramach Zapaśniczego Klubu Sportowego Stal jest prawidłowe wypełnienie formularza o przyjęcie do klubu oraz akceptacja regulaminu i wniosku.

Oferujemy

Do dyspozycji naszych zawodników oddajemy zlokalizowana w sercu Rzeszowa hale sportową przy ulicy Hetmańskiej 69. 

Ponadto zapewniamy:

Zapisy na zajęcia

Opłaty

Zajęcia w ramach Zapaśniczego Klubu Sportowego Stal Rzeszów wiążą się z opłatą miesięczną 70 zł. W przypadku uczęszczania więcej niż jednego dziecka na zajęcia opłata wynosi 50 zł. 

Wszystkie wpłaty za udział dziecka w zajęciach dokonywane są tylko w drodze bezgotówkowej  i wyłącznie poprzez aplikację dostępną w panelu rodzica po prawidłowej rejestracji w formularzu ZAPISY NA ZAJĘCIA.

Zawodnicy

Udział w turniejach młodzików i wyższych grup jako zawodnik Klubu zwalnia z wszelkich opłat. Młodzicy, kadeci, juniorzy, młodzieżowcy i seniorzy startujący w zawodach w naszych barwach mogą liczyć ponadto na wsparcie Klubu w zapewnieniu:

Ubezpieczenie

Uczestnicy zajęć objęci są zbiorowym ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków jakie zapewnia Klub w zakresie podstawowym. Istnieje możliwość indywidualnego powiększenia polisy. W tej sprawie prosimy o kontakt z partnerem ubezpieczeniowym klubu.

“Dzień dobry, nazywam się Marat Cisek.
Jestem Agentem Ubezpieczeniowym specjalizującym się w doradztwie i sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, życiowych dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

ubespieczenia

Hetmańska 69, 35-078 Rzeszów

Wspieraj KLUB – przekaż 1% podatku

Przed nami czas rozliczeń podatkowych. W prosty sposób możecie wesprzeć nasz klub i jego rozwój a jednocześnie własne pociechy – wypełniając rozliczenie podatkowe PIT i przekazując 1% podatku na rzecz rzeszowskich zapasów!

Całość zebranych środków przekażemy na zakup sprzętu organizację obozów i stypendia dla naszych wychowanków.