IV Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego – Rzeszów

24 stycznia 2015

4MMWP

W dniu 25 stycznia w hali sportowej IV LO im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie odbyły się IV Międzynarodowe Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w zapasach w stylu wolnym. Wśród kadetów, młodzików i dzieci rywalizowało 111 zawodników z 16 drużyn z Polski, Ukrainy, Czech i Słowacji. Reprezentanci Stali Rzeszów wywalczyli 11 medali – 4 złote, 3 srebrne i 4 brązowe. 

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA:

 

kategoria 25kg

 

1. PLESNAR BOHUN (RZESZÓW)

2. GURBOVIC DANIEL (OSTRAWA)

3. BYSTRON MAX (OSTRAWA)

3. HRYHORIAK NAZAR (ZBARAŻ)

5. DMYTRYSHYN ROMAN (LWÓW)

5. NOWAKOWSKI FILIP (TERESIN)

7. BEDNARSKI ROBERT (RZESZÓW)

 

IMG_2406

 

kategoria 27kg

 

1. DIYAK IHOR (LWÓW)

2. SHVETS VALENTYN (LWÓW)

3. OCHAB WITOLD (SKRZYSZÓW)

3. ROGALA ADRIAN (RZESZÓW)

5. GARNEK PETER (STARA LUBOVNA)

5. GLADIS THOMAS (STARA LUBOVNA)

 

IMG_2408

 

kategoria 29kg

 

1. SHULTS DAVYD (KOŁOMYJA)

2 YEZHOV SERHII (KOŁOMYJA)

3. OLSHANETSKYY MAKSYM (LWÓW)

3. TKACHUK DANIIL (CHMIELNICKI)

5. NIEDŹWIEDZKI FABIAN (TERESIN)

5. STRYZHYK ROMAN (LWÓW)

7. BONAT IGOR (TERESIN)

8. BIELAŃSKI ANDRZEJ(SKRZYSZÓW)

9. BOJARCZUK WOJCIECH (KRASNYSTAW)

10.ZAWIŚLAK PATRYK (KRASNYSTAW)

11. FARKAS DAVID (STARA LUBOVNA)

12. MALACHOVSKY ONDREJ (STARA LUBOVNA)

 

IMG_2415

 

kategoria 32kg

 

1. VOVK YURII (ZBARAŻ)

2. BARŁOWSKI KAMIL (RZESZÓW)

3. LYSYI IVAN (CHMIELNICKI)

3. NOWAKOWSKI BARTOSZ (TERESIN)

5. BOHACEK JAN (OSTRAWA)

5. CESELKA DAVYD (STARA LUBOVNA)

7. RYSAK ERNEST (KRASNYSTAW)

8. ZIOBROŃ DANIEL (RADOMYŚL)

9. BOŃDA SZYMON (TERESIN)

10. GUMENIUK OLEKSANDRA (CHMIELNICKI)

 

IMG_2417

 

 

kategoria 35kg

 

1. TKACH ANDRIY (ZBARAŻ)

2. VOYTOVYCH ARTUR (LWÓW)

3. SHCHETININ MYKHAYLO (LWÓW)

3. WOŹNY MATEUSZ (RZESZÓW)

5. DUSEK JURI (OSTRAWA)

5. PLAVCAN PATRIK (STARA LUBOVNA)

7. WARCHULSKI KAMIL (KRASNYSTAW)

8. BANDURIC BRANISLAV (SNINA)

9. BOBRIK MARTIN (SNINA)

 

IMG_2420

 

kategoria 38kg

 

1. PLESNAR JEREMI (RZESZÓW)

2. GORCZYCA ADRIAN (KRAŚNIK)

3. KLIUCHKA OLEG (ZBARAŻ)

3. STEC DAWID (RZESZÓW)

5. BUCKO SAMUEL (STARA LUBOVNA)

5. KRUPSKYY VADIM (ZBARAŻ)

7. KURA DAMIAN (KRASNYSTAW)

8. BIELAŃSKI SEBASTIAN (SKRZYSZÓW)

9. BYSTRON SAMUEL (OSTRAWA)

10. KALISKY DOMINIK (OSTRAWA)

11. KUDYBA WIKTOR (RZESZÓW)

12. WICIŃSKI JAKUB (RZESZÓW)

13. ZAWIŚLAK DOMINIK (KRASNYSTAW)

14. WORUCHA KACPER (KRASNYSTAW)

 

IMG_2425

 

kategoria 42kg

 

1. BUDYKA DANIEL (RZESZÓW)

2. GRUDZIŃSKI KONRAD (KRAŚNIK)

3. DWORNIKIEWICZ JAKUB (KRAŚNIK)

3. KOSTRZEWSKI PATRYK (KRAŚNIK)

5. CUREJA PAVOL (STARA LUBOVNA)

5. PALKA DAWID (RZESZÓW)

7. KOTULA BARTOSZ (RZESZÓW)

8. GRYGEREK PETR (OSTRAWA)

9. PAŁKA SZYMON (RZESZÓW)

10. POCHORECKI DAWID (KRAŚNIK)

11. WILASZEK JAKUB (RADOMYŚL)

12. BIELAŃSKI MARCIN (SKRZYSZÓW)

13. JASICKI WOJCIECH (SKRZYSZÓW)

 

IMG_2428

 

kategoria 47kg

 

1. KLYMYSHYN KOSTIANTYN (LWÓW)

2. CIURZYŃSKI PATRYK (TERESIN)

3. BEBKO OLEKSANDR (ZBARAŻ)

3. SIECZKA JAKUB (TERESIN)

5. MLCOCH MATEJ (OSTRAWA)

5. POTAP DAWID (KRASNYSTAW)

7. KUBOREK PRZEMYSŁAW (RZESZÓW)

8. WYSOCKI WOJCIECH (TERESIN)

9. KAWĘCKI MARCIN (KRASNYSTAW)

10. PĄK BARTŁOMIEJ (KRAŚNIK)

11. GŁOWACKI JAN (RZESZÓW)

12. SZUBART PIOTR (RADOMYŚL)

13. ŻURAW DOMINIK (KRAŚNIK)

14. PAWŁOWSKI MARIUSZ (TERESIN)

 

IMG_2431

 

kategoria 55kg

 

1. KOPRIVA DAVID (OSTRAWA)

2. KOPEĆ ERNEST (KRASNYSTAW)

3. SKIPOR DMYTRO (LWÓW)

3. VOZNIAK MYKHAILO (KOŁOMYJA)

5. MYRONYUK OLEKSANDR (CHMIELNICKI)

5. TAKHIROV RAMIK (LWÓW)

7. SAHALIUK DENYS (KOŁOMYJA)

8.STEC ARKADIUSZ (RZESZÓW)

9. KUBAS BARTŁOMIEJ (SKRZYSZÓW)

10. ZAIATS NAZARIY (LWÓW)

11. GĘBA ADRIAN (KRASNYSTAW)

12. KOSTRZEWSKI IGOR (KRASNYSTAW)

13. BAŁOSZEK PIOTR (KRAŚNIK)

 

IMG_2433

 

kategoria 63kg

 

1. NEROVNYI DMYTRO (CHMIELNICKI)

2. NEUPAUER LUKAS (STARA LUBOVNA)

3. DĘBOROWSKI HUBERT (LUBZINA)

3. KOPRIVA SIMON (OSTRAWA)

5. BATKO SŁAWOMIR (RADOMYŚL)

5. STACHURA JAKUB (RZESŻÓW)

 

IMG_2439

 

kategoria 76kg

 

1. TRONT KONRAD (RZESZÓW)

2. KOŚCIÓŁEK TOMASZ (RZESZÓW)

3. MYKHAYLOVSKYY VOLODYMYR (ZBARAŻ)

3. RUTKOWSKI KAMIL (TERESIN)

 

IMG_2445

 

kategoria 100kg

 

1. STANIASZEK BARTOSZ (TERESIN)

2. OŻÓG MICHAŁ (RZESZÓW)

3. KĘDZIOR MATEUSZ (RZESZÓW)

 

IMG_2450

 

KLASYFIKACJA KLUBOWA

 

1. STAL RZESZÓW

2. CHAMPION ZBARAŻ

3. LIDER-L LWÓW

4. MAZOWSZE TERESIN

5. SOKOL OSTRAWA-VITKOVICE

6. SUPLES KRAŚNIK

7. SP NR1 KOŁOMYJA

8. OCFVUM CHMIELNICKI

9. JUNOSPORT STARA LUBOVNA

10. LMKS KRASNYSTAW

11. RIA SPORT LWÓW

12. UKS LUBZINA

13. ORZEŁ SKRZYSZÓW

14. RADOMYŚLANKA RADOMYŚL

15. SLAVIA SNINA

 

IMG_2465