Jesienny Puchar Polski – Białogard 16-18.10.2015

18 października 2015

greinplast

W dniach 16 – 18 października w Białogardzie odbył się Jesienny Puchar Polski Juniorów i Juniorów Młodszych. W obydwóch kategoriach wiekowych startowało 186 zawodników. W kategorii juniorów młodszych pierwsze miejsce w kat. 46kg wywalczył nasz jedyny reprezentant w tej grupie wiekowej – Daniel Budyka. W kategorii juniorów pierwsze miejsce w kat. 120kg wywalczył Kamil Kościółek, drugie miejsca na podium w swoich kategoriach wagowych zajęli: Mateusz Nowak w kat. 96kg oraz Jakub Mendrala w kat. 84kg, trzecie miejsce na podium wywalczył Łukasz Grzybowski w kat. 66kg. W klasyfikacji drużynowej juniorów zapaśnicy z Rzeszowa zajęli II miejsce.

 

bialogard (11)

 

WYNIKI:

 

KADECI ( XIV miejsce drużynowo)

 

Daniel Budyka – I miejsce w kat. 46kg

 

1 runda  Bartłomiej Pąk (Krasnik) Daniel Budyka (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:4
2 runda  Daniel Budyka (Rzeszów) Kacper Gongało (Zgierz) PT 7:2 ZW 3:1
3 runda  Daniel Budyka (Rzeszów) Klaudiusz Pachuta (Spiczyn) PT 12:3 ZW 3:1
4 runda  Daniel Budyka (Rzeszów) Piotr Kapuśniak (Dąbrowa Górnicza) PT 12:0 ZW 4:0

 

bialogard (2)

 

JUNIORZY (II miejsce drużynowo)

 

Łukasz Grzybowski – III miejsce w kat. 46kg

 

1 runda  Patryk Kaźmierowski (Środa Wlkp.) Łukasz Grzybowski (Rzeszów) PT 1:4 ZW 1:3
2 runda  Krystian Górny (Krotoszyn) Łukasz Grzybowski (Rzeszów) PT 1:12 ZW 1:4
3 runda  Łukasz Grzybowski (Rzeszów) Mateusz Kampik (Brzeźnica) PT 3:5 ZW 1:3
Finał III-V  Bartosz Stawinoga (Milicz) Łukasz Grzybowski (Rzeszów) PT 2:6 ZW 1:3

 

bialogard (6)

 

Konrad Tront – VII miejsce w kat. 74kg

 

1 runda  Konrad Tront (Rzeszów) Sebastian Bąk (Świecie) PT 0:10 ZW 0:4
2 runda  Antoni Cuper (Pyrzyce) Konrad Tront (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:4
3 runda  Konrad Tront (Rzeszów) Patryk Pachuta (Spiczyn) PT 10:0 ZW 4:0
4 runda  Norbert Prewencki (Spiczyn) Konrad Tront (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:4
4 runda  Vasyl Malenkov (Kamieniec Podolski) Konrad Tront (Rzeszów) PT 4:3 ZW 3:1

 

 

Jakub Mendrala – II miejsce w kat. 84kg

 

1 runda  Jakub Mendrala (Rzeszów) Wojciech Demczur (Poznań) PT 14:1 ZW 4:1
2 runda  Jakub Mendrala (Rzeszów) ZW WL
3 runda  Jakub Mendrala (Rzeszów) Michał Szymański (Teresin) PT 9:8 ZW 3:1
Finał I-II  Krzysztof Sadowik (Milicz) Jakub Mendrala (Rzeszów) PT 10:0 ZW 4:0

 

bialogard (4)

 

Tomasz Kościółek – IX miejsce w kat. 84kg

 

1 runda  Tomasz Kościółek (Rzeszów) Michał Bielawski (Poznań) PT 0:4 ZW 0:5
2 runda  Wojciech Demczur (Poznań) Tomasz Kościółek (Rzeszów) PT 7:2 ZW 3:1

 

 

Mateusz Nowak – II miejsce w kat. 96kg

 

1 runda  Denis Matejko (Kołobrzeg) Mateusz Nowak (Rzeszów) PT 0:11 ZW 0:4
2 runda  Mateusz Nowak (Rzeszów) ZW WL
Finał I-II  Mateusz Nowak (Rzeszów) Arkadiusz Wawrzycki (Krasnystaw) PT 8:8 ZW 1:3

 

bialogard (8)

 

Kamil Kościółek – I miejsce w kat. 120kg

 

1 runda  Kamil Kościółek (Rzeszów) ZW WL
2 runda  Kamil Kościółek (Rzeszów) Jakub Brylewski (Krotoszyn) PT 10:0 ZW 4:0
3 runda  Karol Turczyński (Teresin) Kamil Kościółek (Rzeszów) PT 2:12 ZW 1:4
4 runda  Radosław Dutkiewicz (Borkowice) Kamil Kościółek (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:4
4 runda  Filip Nowaczyk (Poznań) Kamil Kościółek (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:4

 

bialogard (3)