Kamil Barłowski najlepszy w Pucharze Mazowsza – Teresin 29-30.03.2014

30 marca 2014

IMG_7068-Edit-2

W dniach od 29 do 30 marca 2014 roku w hali sportowo widowiskowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Alei XX-lecia w Teresinie, odbył się IX Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy o Puchar Mazowsza Młodzików.  Na turniej do Teresina zapaśnicy Stali Rzeszów udali się wspólnie z zawodnikami zaprzyjaźnionej drużyny OCFVUM Chmielnicki, z którymi na kilka dni przed zawodami wspólnie trenowali w hali przy ul. Hetmańskiej.  W tegorocznej edycji Pucharu Mazowsza brało udział 168 zawodników z Polski, Ukrainy, Litwy,  Rosji, Białorusi, Niemiec i Słowacji. Podopieczni Macieja Frąca i Rafała Kuryja w składzie Kamil BarłowskiMateusz WoźnyDaniel BudykaJeremi PlesnarArkadiusz StecPatryk BarłowskiPrzemysław Kuborek oraz Michał Ożóg wywalczyli w sumie 4 medale – 1 złoty i 3 brązowe. W klasyfikacji drużynowej rzeszowianie zajęli 5 miejsce.

 

WYNIKI WALK ZAWODNIKÓW Z RZESZOWA

 

Kamil Barłowski – 1 miejsce w kat. 29kg

 

1 runda  Domas Lizaitis (Litwa)  Kamil Barłowski (Stal Rzeszów)  PT 0:10  ZW 0:4
2 runda  Kamil Barłowski (Stal Rzeszów)  Ivan Trusz (Rosja)  PT 12:2  ZW 4:1
Finał I-II  Kamil Barłowski (Stal Rzeszów)  Yurii Vovk (Czempion Zbaraż)  PT 10:0  ZW 4:0
 

IMG_7024

 
 Mateusz Woźny – 3 miejsce w kat. 32kg
 

1 runda  Michał Woźniak (Mazowsze Teresin)  Mateusz Woźny (Stal Rzeszów)  PT 0:8  ZW 0:5
2 runda  Andriy Tkach (Czempion Zbaraż)  Mateusz Woźny (Stal Rzeszów)  PT 10:0  ZW 4:0
3 runda  Mateusz Woźny (Stal Rzeszów)  Alex Petrik (Koszyce 1904)  PT 6:0  ZW 5:0
Finał III-V  Maksym Shkolniak (Chmielnicki)  Mateusz Woźny (Stal Rzeszów)  PT 3:12  ZW 1:3
 
IMG_7032
 
Daniel Budyka – 3 miejsce w kat. 38kg
 

1 runda  Oleh Stepyuk (Lider-L Lwów) Daniel Budyka (Stal Rzeszów)  PT 10:4   ZW 3:1
2 runda  Daniel Budyka (Stal Rzeszów) Gabriel Bargieł (Mazowsze Teresin)  PT 2:0   ZW 5:0
3 runda  Sebastian Stępień (Orzeł Namysłów) Daniel Budyka (Stal Rzeszów)   PT 0:10   ZW 0:5
4 runda  Dmitry Kerdol (Białoruś) Daniel Budyka (Stal Rzeszów)   PT 0:6   ZW 0:3 
Finał III-V  Jeremi Plesnar (Stal Rzeszów) Daniel Budyka (Stal Rzeszów)   PT 0:10   ZW 0:4 
 
IMG_7044
 
Jeremi Plesnar – 5 miejsce w kat. 38kg
 

1 runda  Klaudiusz Pluciński  (Olimpia Cieszków) Jeremi Plesnar (Stal Rzeszów) PT 0:2 ZW 0:3
2 runda  Jeremi Plesnar (Stal Rzeszów) Michel Penkert (1LSC Luckenwalde) PT 6:0 ZW 3:0
3 runda  Arsen Balayan (Rosja) Jeremi Plesnar (Stal Rzeszów) PT 10:3 ZW 3:1
Finał III-V  Jeremi Plesnar (Stal Rzeszów) Daniel Budyka (Stal Rzeszów)  PT 0:10 ZW 0:4 
 
Arkadiusz Stec – 11 miejsce w kat. 42kg
 

1 runda  Arkadiusz Stec (Stal Rzeszów) Karol Woliński (ZTA Zgierz)  PT 0:12 ZW 0:4
2 runda  Bartłomiej Baliński (Niska Warszawa) Arkadiusz Stec (Stal Rzeszów)  PT 2:4 ZW 0:5
3 runda  Kacper Gongało (ZTA Zgierz) Arkadiusz Stec (Stal Rzeszów)  PT 2:10 ZW 0:5
4 runda  Deividas Peciulius (Litwa) Arkadiusz Stec (Stal Rzeszów) PT 8:0 ZW 5:0
 
Patryk Barłowski – 17 miejsce w kat. 42kg
 

1 runda  Patryk Barłowski (Stal Rzeszów) Jakub Sieczka (Mazowsze Teresin) PT 8:4 ZW 3:1 
2 runda  Adrian Wagner (Mazowsze Teresin) Patryk Barłowski (Stal Rzeszów) PT 5:0 ZW 3:0 
3 runda  Patryk Barłowski (Stal Rzeszów) Arsen Maisyan (Rosja) PT 0:10 ZW 0:4
 
Przemysław Kuborek – 17 miejsce w kat. 47kg
 

1 runda  Kiril Nikolayev (Rosja) Przemysław Kuborek (Stal Rzeszów) PT 4:0 ZW 5:0
2 runda  Przemysław Kuborek (Stal Rzeszów) Adrian Bielecki (LMKS Krasnystaw) PT 0:4 ZW 0:5
 
Michał Ożóg – 3 miejsce w kat. 100kg
 

1 runda  Michał Ożóg (Stal Rzeszów) Mateusz Kaźmierczak (KS 20 Łódź)  PT 0:10 ZW 0:4 
Finał III-V  Michał Ożóg (Stal Rzeszów) Wojciech Grabowski (Niska Warszawa) PT 2:5 ZW 5:0

 
IMG_7067