Memoriał Mikuláša Athanasova – Koszyce 5.12.2015

5 grudnia 2015

DSC_0546

W tegorocznym Memoriale Mikuláša Athanasova wystartowała rekordowa liczba zawodników ze Słowacji, Polski, Węgier, Łotwy, Czech, Ukrainy i Mołdawii. Ośmioosobowa ekipa Stali Rzeszów wywalczyła w zawodach 6 medali – 2 złote, 2 srebrne i 2 brązowe. Złote medale zdobyli: Bohun PlesnarKacper Wcisło, srebrne Wiktor KudybaJakub Stachura, brązowe Michał MacAdam Mac.

 

DSC_0494

 

WYNIKI:

 

Kategoria 25kg

 

  1. Bohun Plesnar (Rzeszów)
  2. Jakub Mladenov (Snina)
  3. Samuel Vokal (Koszyce)
  4. Peter Szafko (Koszyce)
  5. Matyas Kerecssanin (Nyiregyhaza)
  6. Krisztofer Dudas (Hidasnemeti)
  7. Marek Barat (Bryczany)
  8. Timor Majernicek (Koszyce)
  9. Kristof Saksl (Koszyce)
  10. David Almasi (Bryczany)

 

DSC_0526

 

Kategoria 31kg

 

  1. Roman Stryzhyk (Lwów)
  2. Peter Garnek (Stara Lubovna)
  3. Michał Mac (Rzeszów)
  4. Jakub Juraj (Koszyce)
  5. Lukas Leinberger (Koszyce)
  6. Rastislav Bagin (Prievidza)
  7. Norbert Horvath (Bryczany)
  8. Roman Vasileko (Koszyce)

 

DSC_0527

 

Kategoria 44kg

 

  1. Bohdan Clim (Bryczany)
  2. Wiktor Kudyba (Rzeszów)
  3. Markas Vasiljevs (Jełgawa)
  4. Tomas Podhorsky (Stara Lubovna)
  5. Jeremi Plesnar (Rzeszów)
  6. Samuel Bystroń (Ostrawa-Vitkovice)
  7. Adrian Jitari (Bryczany)
  8. Rainers Lukins (Jełgawa)
  9. Tomas Slezak (Prievidza)

DSC_0531

 

Kategoria 52kg

 

  1. Kostiantyn Klymyshyn (Lwów)
  2. Frederik Sovik (Stara Lubovna)
  3. Zuzana Molnarova (Velky Meder)
  4. Oliver Andrejko (Snina)
  5. Mikulas Leso (Koszyce)
  6. Jan Głowacki (Rzeszów)
  7. Villiam Kmec (Koszyce)

 

Kategoria 57kg

 

  1. Matej Mlcoch (Ostrawa-Vitkovice)
  2. Viliam Baran (Koszyce)
  3. Adam Mac (Rzeszów)
  4. Aleksej Hvizdos (Koszyce)
  5. Samuel Takacs (Koszyce)

 

DSC_0535

 

Kategoria 62kg

 

  1. Kacper Wcisło (Rzeszów)
  2. Daniel Ondrejkovic (Koszyce)
  3. Michal Galik (Stara Lubovna)
  4. Ladislav Pinko (Koszyce)
  5. Petra Sakslova (Koszyce)

 

DSC_0540

 

Kategoria 73kg

 

  1. Viktor Vana (Koszyce)
  2. Jakub Stachura (Rzeszów)
  3. Stepan Kohut (Lwów)
  4. Mark Sarvas (Velky Meder)

DSC_0541