Memoriał Mikuláša Athanasova – Koszyce 6.12.2014

7 grudnia 2014

W Koszycach zakończył się Memoriał Mikuláša Athanasova. W turnieju uczestniczyło 93 zawodników ze Słowacji, Polski, Węgier i Ukrainy. Zawodnicy Stali Rzeszów w składzie: Bohun PlesnarMichał RocheckiWiktor KudybaJakub WicińskiSzymon PałkaJan GłowackiDawid PałkaJakub Stachura oraz trener  Maciej Frąc wywalczyli 7 medali – 3 złote, 3 srebrne i brązowy.

 

 

099-2

 

WYNIKI TURNIEJU

 

DZIECI MŁODSZE (2006 – 2009)

 

kat. 22kg

 

1. Roman Dmytryshyn (Lwów)

2. Alex Szekeres (Koszyce)

3. Samuel Vokal (Koszyce)

4. Timur Miskus (Koszyce)

5. Krisztofer Dudas (Hidasnemeti)

6. Patrik Sopko (Koszyce)

 

kat. 25kg

 

1. Bohun Plesnar (Rzeszów)

2. Rene Petak (Koszyce)

3. Jakub Mladenov (Snina)

4. Viktor Sopko (Koszyce)

 

kat. 28kg

 

1. Alex Gunar (Rimavska Sobota)

2. Ondrej Malachovsky (Stara Lubovna)

3. Peter Garnek (Stara Lubovna)

4. Miroslav Danis (Koszyce)

5. Thomas Gladis (Stara Lubovna)

6. Benjamin Hrinak (Koszyce)

 

kat. 31kg

 

1. Matej Sambronsky (Koszyce)

2. Michal Vokal (Koszyce)

 

kat. 34-37kg

 

1. Michał Rochecki (Rzeszów)

2. Jakub Turcan (Prievidza)

 

kat. +37kg

 

DZIECI STARSZE (2004-2005)

 

1. Richard Cmil (Snina)

2. Patrik Beck (Koszyce)

 

kat. 26kg

 

1. Ihor Diyak (Lwów)

2. Valentyn Schvets (Lwów)

3. Viktor Solnica (Prievidza)

4. Richard Onodi (Hidasnemeti)

 

kat. 28kg

 

1. Roman Stryzhyk (Lwów)

2. Lukas Lasky (Koszyce)

3. Patrik Pucher (Prievidza)

 

kat. 33kg

 

1. Martin Sumichrast (Prievidza)

2. David Smatrala (Prievidza)

3. Gabor Thuroczy (Hidasnemeti)

4. Branislav  Banduric (Snina)

5. Andrej Andor (Prievidza)

 

kat. 40kg

 

1. Mykhaylo Shchetinin (Lwów)

2. Wiktor Kudyba (Rzeszów)

3. Jakub Wiciński (Rzeszów)

4. Martin Takac (Koszyce)

5. David Bartok (Hidasnemeti)

6. Samuel Babiak (Koszyce)

 

kat. 44kg

 

1. Szymon Pałka (Rzeszów)

2. Oliver Andrejko (Snina)

3. Adrian Danis (Prievidza)

4. Samuel Beck (Koszyce)

5. Patrik Danis (Prievidza)

6. Patrik Buchlak (Snina)

 

kat. 48kg

 

1. Vilam Kmec (Koszyce)

2. Frederik Sovik (Stara Lubovna)

3. Marek Hlasny (Prievidza)

4. Jan Głowacki (Rzeszów)

5. Ladislav Neubert (Koszyce)

 

kat. 52kg

 

1. Alexej Hvizdos (Koszyce)

2. Rastislav Lauko (Prievidza)

3. Radovan Kosta (Koszyce)

 

kat. 57kg

 

1. David Patrik (Koszyce)

2. Michal Galik (Stara Lubovna)

3. Daniel Chmel (Koszyce)

 

MŁODZICY (2001-2003)

 

kat. 31kg

 

1. Mykola Olshanetskyy (Lwów)

2. Viktor Gunar (Rimavska Sobota)

3. Jakub Vydra (Rimavska Sobota)

 

kat. 33kg

 

1. Patrik Plavcan (Stara Lubovna)

2. David Ceselka (Stara Lubovna)

3. Csaba Onodi (Hidasnemeti)

 

kat. 35kg

 

1. Mark Viragh (Hidasnemeti)

2. Martin Bobrik (Snina)

3. Patrik Dudas (Hidasnemeti)

 

kat. 37kg

 

1. Samuel Bucko (Stara Lubovna)

2. Filip Titka (Koszyce)

3. Sebastian Rusnak (Koszyce)

4. Tomas Ikri (Rimavska Sobota)

5. Samuel Zummer (Koszyce)

 

kat. 40kg

 

1. Michal Babarik (Rimavska Sobota)

2. Tomas Podhorsky (Stara Lubovna)

 

kat. 44kg

 

1. Jakub Zavacky (Koszyce)

2. Dawid Pałka (Rzeszów)

3. Norbert Boho (Rimavska Sobota)

 

kat. 48kg

 

1. Kostiantyn Klymyshyn (Lwów)

2. Nikola Rusova (Prievidza)

3. Roland Kapitancik (Koszyce)

4. Balazs Thomka (Hidasnemeti)

 

kat. 52kg

 

1. Lukas Makara (Snina)

2. Viliam Baran (Koszyce)

 

kat. 57kg

 

1. Lukas Neupauer (Stara Lubovna)

2. Jakub Stachura (Rzeszów)

3. Daniel Ondrejkovic (Koszyce)

4. Robert Kubin (Koszyce)

 

kat. 73kg

 

1. Patrik Tomlein (Koszyce)

2. Viktor Vana (Koszyce)

3. Ferenc Bartus (Hidasnemeti)

4. Matej Benes (Koszyce)

5. Roman Dudas (Hidasnemeti)