Międzynarodowy Puchar Polski Juniorów i Kadetów – Kraśnik 22-24.11.2013

24 listopada 2013

W Kraśniku zakończyły się zawody o Puchar Polski Juniorów i Kadetów. W zawodach startowało 256 zawodników z Polski, Rosji, Ukrainy, Rumunii, Słowacji, Białorusi, Łotwy, Estoni i Litwy. W zawodach brali też udział zawodnicy Stali Rzeszów, którzy zdobyli łącznie cztery medale – trzy złote i jeden brązowy.
Na najwyższym stopniu podium w kategorii 120kg stanął Kamil Kościółek , który w walce finałowej pokonał Mateusza Rywackiego z Teresina.

20131124_114642

W kategorii 96kg pierwsze miejsce po wygranej w walce finałowej nad Arkadiuszem Wawrzyckim (LMKS Krasnystaw) zajął Jakub Lęcznar.

20131124_114504

Trzeci złoty medal dla Rzeszowian zdobył Łukasz Grzybowski, który w finale kategorii 63kg zwyciężył ze Słowakiem Robertem Szatmari (ZK 1904 Koszyce).

20131124_112508

Brązowy medal w zawodac wywalczył Jakub Mendrala, który po przegranej w półfinale z Michałem Bielawskim (Grunwald Poznań) pokonał w walce o 3 miejsce Luboša Kundrata z Koszyc.

1477402_661821730529127_1711628475_n-3

Niewiele do zdobycia medalu zabrakło Konradowi Trontowi, który w kat 69kg po przegranej w półfinale z Nikitą Gerasimovasem (Lukado Kłajpeda) w walce o brązowy medal uległ Pawłowi Danysowi z Sokoła Lublin.

20131124_112714

Pozostali zawodnicy z Rzeszowa – Michał BaranTomasz Kościółek odpadli w początkowej fazie turnieju.