Międzynarodowy Puchar Polski Juniorów i Kadetów – Kraśnik 21-23.11.2014

23 listopada 2014

1

W Kraśniku zakończył się Międzynarodowy Puchar Polski Juniorów i Kadetów. W turnieju wzięło udział 243 zawodników z Polski, Rosji, Ukrainy, Niemiec, Słowacji, Białorusi, Łotwy, Estonii i Litwy. Juniorzy i kadeci Stali Rzeszów w składzie: Arkadiusz StecTomasz KościółekKonrad TrontMichał Ożóg, Łukasz GrzybowskiJakub MendralaMateusz NowakKamil Kościółek oraz trener Sebastian Maczuga wywalczyli 4 medale – złoty, srebrny i dwa brązowe. W klasyfikacji drużynowej juniorów Stal Rzeszów zajęła II miejsce ustępując jedynie liczniejszej ekipie z Rosji.

 

WYNIKI ZAWODNIKÓW Z RZESZOWA

 

KADECI

 

Arkadiusz Stec – XI miejsce w kat. 46kg

 

 1 runda  Arkadiusz Stec (Rzeszów)   ZW WL
 2 runda  Arkadiusz Stec (Rzeszów)  Karol Woliński (Zgierz)  PT 2:12 ZW 1:4
 3 runda  Arkadiusz Stec (Rzeszów)  Oleh Stepyuk (Lwów)  PT 2:7 ZW 1:3

 

 

Konrad Tront – III miejsce w kat. 76kg

 

 1 runda  Konrad Tront (Rzeszów)  Kamil Rutkowski (Teresin)  PT 6:4 ZW 5:0
 2 runda  Konrad Tront (Rzeszów)  Samuel Mochnac (Koszyce)  PT 12:2 ZW 4:1
 3 runda  Konrad Tront (Rzeszów) ZW WL
 4 runda  Michał Bielawski (Poznań)  Konrad Tront (Rzeszów)  PT 6:0 ZW 3:0
 Finał III-V  Konrad Tront (Rzeszów)  Tomasz Kościółek (Rzeszów)  PT 5:3 ZW 3:1

 

 

Tomasz Kościółek – V miejsce w kat. 76kg

 

 1 runda  Tomasz Kościółek (Rzeszów)  Filip Rogut (Łódź)  PT 0:6 ZW 0:3
 2 runda  Jakub Wachowski (Kielce)  Tomasz Kościółek (Rzeszów)  PT 3:12 ZW 0:5
 3 runda  Artjoms Lavruhins (Ryga)  Tomasz Kościółek (Rzeszów)  PT 0:10 ZW 0:4
 4 runda  Kamil Rutkowski (Teresin)  Tomasz Kościółek (Rzeszów)  PT 9:17 ZW 0:5
 5 runda  Tomasz Kościółek (Rzeszów) ZW WL
 Finał III-V  Konrad Tront (Rzeszów)  Tomasz Kościółek (Rzeszów)  PT 5:3 ZW 3:1

 

 

Michał Ożóg – VIII miejsce w kat. 100kg

 

 1 runda  Michał Ożóg (Rzeszów)  Nikita Konev (Kaliningrad)  PT 0:10 ZW 0:4
 2 runda  Jakub Mileszczyk (Łęczna)  Michał Ożóg (Rzeszów)  PT 0:4 ZW 0:5
 3 runda  Michał Ożóg (Rzeszów)  Sebastian Baniak (Dąbrowa Gór.)  PT 4:4 ZW 5:0
 4 runda  Tomasz Krzyszczak (Siedllce)  Michał Ożóg (Rzeszów)  PT 8:0 ZW 5:0

 

 

JUNIORZY

 

Łukasz Grzybowski – III miejsce w kat. 66kg

 

 1 runda  Łukasz Grzybowski (Rzeszów)  Gleb Belokurov (Kuldkaru)  PT 7:0 ZW 3:0
 2 runda  Łukasz Grzybowski (Rzeszów)  Marcin Majka (Zgierz)  PT 2:4 ZW 0:5
 3 runda  Łukasz Grzybowski (Rzeszów)  Konrad Króliczak (Teresin)  PT 10:0 ZW 4:0
 4 runda  Artem Auga (Kaliningrad)  Łukasz Grzybowski (Rzeszów)  PT 0:4 ZW 0:5
 5 runda  Łukasz Grzybowski (Rzeszów) ZW WL
 Finał III-V  Ilia Novikov (Kaliningrad)  Łukasz Grzybowski (Rzeszów)  PT 3:14 ZW 1:4

 

 

Jakub Mendrala – XII miejsce w kat. 74kg

 

 1 runda  Jakub Mendrala (Rzeszów)  Sebastian Nehls (Luckenwalde)  PT 12:1 ZW 4:1
 2 runda  Dominik Ziętek (Poznań)  Jakub Mendrala (Rzeszów)  PT 5:12 ZW 1:3
 3 runda  Nataniel Ostrowski (Brzeźnica)  Jakub Mendrala (Rzeszów)  PT 10:0 ZW 4:0
 4 runda  Sebastian Bąk (Świecie)  Jakub Mendrala (Rzeszów)  PT 4:0 ZW 3:0

 

 

Mateusz Nowak – II miejsce w kat. 96kg

 

 1 runda  Aleksander Wojtachnio (Białogard)  Mateusz Nowak (Rzeszów)  PT 4:2 ZW 5:0
 2 runda  Mateusz Nowak (Rzeszów)  Seweryn Zalas (Brzeg Dolny)  PT 6:0 ZW 4:0
 3 runda  Mateusz Nowak(Rzeszów)  Erwin Narewski (Suwałki)  PT 10:0 ZW 4:0

 

 

 

Kamil Kościółek – I miejsce w kat. 120kg

 

 1 runda  Kamil Kościółek (Rzeszów) ZW WL
 2 runda  Kamil Kościółek (Rzeszów)  Radosław Dutkiewicz (Borkowice)  PT 10:0 ZW 4:0
 3 runda  Kamil Kościółek (Rzeszów)  Jakub Żak (Lublin)  PT 10:0 ZW 4:0
 4 runda  Sebastian Zalas (Brzeg Dolny)  Kamil Kościółek (Rzeszów)  PT 0:4 ZW 0:5
 5 runda  Łukasz Mróz (Teresin)  Kamil Kościółek (Rzeszów)  PT 0:10 ZW 0:4