Międzynarodowy Turniej Nadziei Olimpijskich – Rzeszów 7.09.2014

7 września 2014

W hali sportowej przy ul. Hetmańskiej rozegrany został I Międzynarodowy Turniej Nadziei Olimpijskich w zapasach – styl wolny. To pierwszy taki turniej dla dzieci i młodzików w regionie. W zawodach brało udział 78 zawodników z Polski (Rzeszów, Ruda Śląska, Kraśnik, Skrzyszów, Radomyśl, Warszawa, Teresin), Ukrainy (Chmielnicki, Zbaraż, Lwów, Kamieniec Podolski) i Słowacji (Koszyce).
Medale dla Sekcji Zapaśniczej Stali Rzeszów zdobyli:

złote:

Bohun Plesnar (kat. 25kg)
Jeremi Plesnar (kat. 38kg)
Daniel Budyka (kat. 42kg)
Michał Ożóg (kat. 100kg)

srebrne:

Kamil Barłowski (kat. 32kg)

brązowe:

Robert Bednarski (kat. 25kg)
Mateusz Woźny (kat. 32kg)
Arkadiusz Stec (kat. 47kg)
Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Daniel Budyka (Rzeszów).
 

WYNIKI ZAWODÓW

 

kategoria 25kg

 

1. Bohun Plesnar (Rzeszów)

2. Filip Nowakowski (Teresin)

3. Robert Bednarski (Rzeszów)

 

5d3 (772)

 

kategoria 29kg

 

1. Ihor Diyak (Lwów)

2. Daniil Tkachuk (Chmielnicki)

3. Maksym Olshanetskyy (Lwów)

3. Roman Stryzhyk (Lwów)

5. Bartłomiej Nowakowski (Teresin)

5. Wiktor Szpyrka (Radomyśl)

7. Andrzej Bielański (Skrzyszów)

8. Maksymilian Perlik (Skrzyszów)

 

5d3 (775)

 

kategoria 32kg

 

1. Yurii Vovk (Zbaraż)

2. Kamil Barłowski (Rzeszów)

3. Oleh Yakovenko (Kamieniec Podolski)

3. Mateusz Woźny (Rzeszów)

5. Igor Krawczyński (Warszawa)

5. Daniel Ziobroń (Radomyśl)

7. Vladyslav Khomyak (Lwów)

 

5d3 (779)
kategoria 35kg

 

1. Andriy Tkach (Zbaraż)

2. Maksym Shkolniak (Chmielnicki)

3. Klaudiusz Wiezner (Ruda Śląska)

3. Artur Voytovych (Lwów)

5. Andriy Zheznyak (Zbaraż)

5. Wiktor Kudyba (Rzeszów)

7. Sebastian Bielański (Skrzyszów)

8. Tomasz Gawron (Ruda Śląska)

9. Jakub Wiciński (Rzeszów)

10.Vitaliy Adamovych (Zbaraż)

11.Kacper Sikora (Krasnik)

12. Bohdan Yurchenko (Chmielnicki)
5d3 (780)

 

kategoria 38kg

 

1. Jeremi Plesnar (Rzeszów)

2. Adrian Gorczyca (Kraśnik)

3. Oleg Pavlyshyn (Zbaraż)

3. Vadym Krupskiy (Zbaraż)

5. Dawid Stec (Rzeszów)

5. Bartosz Kotula (Rzeszów)

7. Marcin Bielański (Skrzyszów)

8. Filip Titka (Koszyce)

9. Sebastian Rusnak (Koszyce)

10.Maciej Stachowicz (Radomyśl)

11.Norbert Pałka (Radomyśl)
5d3 (789)

 

kategoria 42kg

 

1. Daniel Budyka (Rzeszów)

2. Patryk Kostrzewski (Kraśnik)

3. Oleksandr Bebko (Zbaraż)

3. Jakub Dwornikiewicz (Kraśnik)

5. Jakub Zavacky (Koszyce)

5. Dawid Pałka (Rzeszów)

7. Szymon Pałka (Rzeszów)

8. Peter Kundra (Koszyce)

9. Maksymilian Osóbka (Warszawa)

10.Damian Remisz (Ruda Śląska)

11.Jakub Wilaszek (Radomyśl)

12. Piotr Szubart (Radomyśl)

 

5d3 (790)

 

 kategoria 47kg

 

1. Oleksandr Myronyuk (Chmielnicki)

2. Kostiantyn Klymyshyn (Lwów)

3. Arkadiusz Stec (Rzeszów)

3. Bohdan Fostyk (Chmielnicki)

5. Patryk Barłowski (Rzeszów)

5. Przemysław Kuborek (Rzeszów)

7. Gaetano Alfano (Ruda Śląska)

8. Bartłomiej Pąk (Kraśnik)

9. Bartłomiej Kubas (Skrzyszów)

10.Leso Mikulas (Koszyce)

11.Dominik Żuraw (Kraśnik)

12.Piotr Szubart (Radomyśl)

13.Hubert Stachera (Warszawa)

 

5d3 (798)

 

kategoria 55kg

 

1. Dmytro Nerovnyi (Chmielnicki)

2. Karol Czegus (Kraśnik)

3. Ramik Takhirov (Lwów)

3. Dmytro Skipor (Lwów)

5. Nazariy Zaiats (Lwów)

5. Martin Onderko (Koszyce)

7. Kamil Perlik (Skrzyszów)

8. Piotr Bałoszek (Kraśnik)

9. Oliwer Bartoszek (Ruda Śląska)

 

5d3 (801)

 

kategoria 100kg

 

1. Michał Ożóg (Rzeszów)

2. Dominik Dubiel (Radomyśl)

3. Mikołaj Humaj (Radomyśl)

 

5d3 (809)