Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Kraśnik 19.09.2015

19 września 2015

Aż 4 medale wywalczyli zapaśnicy Stali Rzeszów na rozgrywanych 19 września w Kraśniku Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików regionu C. W zawodach brało udział 104 zawodników z województwa podkarpackiego, lubelskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego. W klasyfikacji klubowej drużyna Macieja Frąca Roberta Budyki zajęła II miejsce. Złote medale dla ekipy z Rzeszowa zdobyli: Kamil Barłowski w kat. 35kg i Daniel Budyka w kat. 47kg, srebrny medal wywalczył Jakub Stachura w kat. 73kg, zaś medal brązowy, podobnie jak przed rokiem wywalczył Dawid Pałka w kat. 47kg.

WYNIKI:

 

Kamil Barłowski – I miejsce w kat. 35kg

 

1 runda Piotr Lewandowski (Janów Lubelski) Kamil Barłowski (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:5
2 runda Kamil Barłowski (Rzeszów) Filip Prędotka (Kielce) PT 6:0 ZW 5:0
Finał I-II Adrian Rudnik (Zamość) Kamil Barłowski (Rzeszów) PT 0:2 ZW 0:6

 

DSC_0218

 

Jeremi Plesnar – VII miejsce w kat. 42kg

 

1 runda Jeremi Plesnar (Rzeszów) Konrad Grudziński (Krasnik) PT 0:8 ZW 0:5
2 runda Kacper Bałoszek (Kraśnik) Jeremi Plesnar (Rzeszów) PT 0:4 ZW 0:5
3 runda Damian Glegolski (Łódź) Jeremi Plesnar (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:4
4 runda Jeremi Plesnar (Rzeszów) Artur Czrnecki (Kielce) PT 3:4 ZW 1:3

 

 

Daniel Budyka – I miejsce w kat. 47kg

 

1 runda Dawid Pałka (Rzeszów) Daniel Budyka (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:4
2 runda Bartłomiej Pąk (Kraśnik) Daniel Budyka (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:4
3 runda Klaudiusz Pachuta (Spiczyn) Daniel Budyka (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:4
Finał I-II Olgierd Gąsior (Spiczyn) Daniel Budyka (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:4

 

Dawid Pałka – III miejsce w kat. 47kg

 

1 runda Dawid Pałka (Rzeszów) Daniel Budyka (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:4
2 runda Dawid Pałka (Rzeszów) Krystian Knap (Krasnystaw) PT 2:0 ZW 5:0
3 runda Dawid Pałka (Rzeszów) Michał Marguła (Zamość) PT 4:1 ZW 5:0
Finał III-V Dawid Stec (Rzeszów) Dawid Pałka (Rzeszów) PT 0:6 ZW 0:5

 

Dawid Stec – V miejsce w kat. 47kg

 

1 runda Dawid Stec (Rzeszów) Krystian Knap (Krasnystaw) PT 12:0 ZW 5:0
2 runda Paweł Bawolski (Spiczyn) Dawid Stec (Rzeszów) PT 8:10 ZW 1:3
3 runda Dawid Stec (Rzeszów) Olgierd Gąsior (Spiczyn) PT 3:12 ZW 0:5
Finał III-V Dawid Stec (Rzeszów) Dawid Pałka (Rzeszów) PT 0:6 ZW 0:5

 

DSC_0221

 

Jakub Stachura – II miejsce w kat. 73kg

 

1 runda Jakub Stachura (Rzeszów) Jakub Pająk (Kielce) PT 2:0 ZW 5:0
2 runda Bartosz Michalak (Łuków) Jakub Stachura (Rzeszów) PT 4:10 ZW 0:5
Finał I-II Jakub Stachura (Rzeszów) Adrian Gardzioła (Zamość) PT 0:4 ZW 0:10

 

DSC_0225

 

Klasyfikacja klubowa:

 

 1.  Suples Kraśnik  25  
 2.  Stal Rzeszów  13  
 3.  Orlęta Łuków  11
–.  Sokół Lublin  11
 –.  Iskra Spiczyn  11
 –.  Olimp Janów Lubelski  11
 7.  Agros Zamość  9
 8.  Guliwer Kielce  8
 9.  KS 20 Łódź  7
 10.  ZTA Zgierz  6
 11.  Znicz Podzamcze  5
 –.  Sorga Zamość  5
 13.  Lider Zamość  4
 –.  SCSiR Staszów  4
 –.  Budowlani Łódź  4
 16.  LMKS Krasnystaw  2,5
 17.  Atleta Łódź  2
 18.  Zapasy Włodawa  1,5
 19.  Czarni Połaniec  1

 

DSC_0227