Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Połaniec 18.10.2014

18 października 2014

W tegorocznych Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików regionu C (woj. podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie i łódzkie) brało udział 143 zawodników z 28 klubów. W zawodach Stal Rzeszów reprezentowali: Dawid Stec, Daniel Budyka, Dawid Pałka, Przemysław Kuborek, Arkadiusz StecMichał Ożóg, którzy wywalczyli 4 medale – złoty, srebrny i dwa brązowe.

 

 

IMG_7634

 

IMG_7649

 

WYNIKI WALK ZAWODNIKÓW Z RZESZOWA

 

Dawid Stec – X miejsce w kat. 35kg
 

 1 runda  Piotr Smyk (Zamość)  Dawid Stec (Rzeszów)  PT 0:10 ZW 0:4
 2 runda  Sebastian Zawiasa (Łódź)  Dawid Stec (Rzeszów)  PT 9:2 ZW 5:0
 3 runda  Dawid Stec (Rzeszów)  Patryk Kostrzewski (Krasnik)  PT 0:6 ZW 0:5

 

Daniel Budyka – I miejsce w kat. 42kg

 

IMG_7659

 

 1 runda  Paweł Bawolski (Spiczyn)  Daniel Budyka (Rzeszów)  PT 0:10 ZW 0:5
 2 runda  Piotr Kuna (Łódź)  Daniel Budyka (Rzeszów)  PT 0:4 ZW 0:5
 3 runda  Jakub Dwornikiewicz (Kraśnik)  Daniel Budyka (Rzeszów)  PT 2:12 ZW 1:4
 Finał I-II  Kacper Gongało (Zgierz)  Daniel Budyka (Rzeszów)  PT 4:14 ZW 1:4

 

Dawid Pałka – III miejsce w kat. 42kg
 1 runda  Jakub Głaz (Łęczna)  Dawid Pałka (Rzeszów)  PT 6:8 ZW 0:5
 2 runda  Patryk Bochniak (Zamość)  Dawid Pałka (Rzeszów)  PT 2:4 ZW 0:5
 3 runda  Dawid Pałka (Rzeszów)  Kacper Gongało (Zgierz)  PT 0:10 ZW 0:4
 Finał III-V  Dawid Pałka (Rzeszów)  Mateusz Roszczyk(Łódź)  PT 10:0 ZW 4:0

 

Przemyslaw Kuborek – XV miejsce w kat. 47kg

 

 1 runda  Przemysław Kuborek (Rzeszów)  Paweł Sadowski (Włodawa)  PT 0:4 ZW 0:5
 2 runda  Karol Kaproń (Łęczna)  Przemysław Kuborek (Rzeszów)  PT 0:4 ZW 0:5
 3 runda  Nikodem Bąk (Krasnik)  Przemysław Kuborek (Rzeszów)  PT 8:2 ZW 5:0

 

Arkadiusz Stec – III miejsce w kat. 47kg

 

IMG_7662

 

 1 runda  Arkadiusz Stec (Rzeszów)  Klaudiusz Lis (Połaniec)  PT 6:0 ZW 5:0
 2 runda  Arkadiusz Stec (Rzeszów)  Karol Skupiński (Janów Lubelski)  PT 6:0 ZW 5:0
 3 runda  Ernest Dorosz (Włodawa)  Arkadiusz Stec (Rzeszów)  PT 10:0 ZW 4:0
 4 runda  Arkadiusz Stec (Rzeszów)  Marcin Kawęcki (Krasnystaw)  PT 4:1 ZW 5:0
 5 runda  Nikodem Bąk (Krasnik)  Arkadiusz Stec (Rzeszów)  PT 0:4 ZW 0:5
 Finał III-V  Arkadiusz Stec (Rzeszów)  Jakub Bienias (Łódź)  PT 4:0 ZW 5:0

 

Michał Ożóg – II miejsce w kat. 100kg

 

IMG_7665

 

 1 runda  Dominik Dubiel (Radomyśl)  Michał Ożóg (Rzeszów)  PT 0:4 ZW 0:5
 2 runda  Tobiasz Błachucki (Kielce)  Michał Ożóg (Rzeszów)  PT 0:4 ZW 0:5
 Finał I-II  Michał Ożóg (Rzeszów)  Piotr Panasiuk (Zgierz)  PT 0:5 ZW 0:4

 

IMG_7671