Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Rzeszów 28.09.2013

28 września 2013

IMG_1265-2

Rozgrywane w Hali Sportowej Stali Rzeszów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików regionu „C” dobiegły końca. W zawodach brało udział 119 zawodników z 22 klubów w tym 7 zawodników Stali Rzeszów. Zapaśnicy z Rzeszowa zdobyli 4 medale – 2 złote i 2 brązowe, co pozwoliło zająć 5 lokatę w klasyfikacji drużynowej.

Medale dla sekcji zapaśniczej znad Wisłoka zdobyli: Daniel Budyka – złoty w kategorii 35kg, Patryk Barłowski złoty w kategorii 38kg, Arkadiusz Stec – brązowy w  kategorii 35kg oraz Michał Ożóg – brązowy w kategoraii 85kg.

 IMG_1441

 

WYNIKI ZAWODÓW

 

kategoria 35kg

 

1. Daniel Budyka (Stal Rzeszów)
2. Klaudiusz Pachuta (Iskra Spiczyn)
3. Arkadiusz Stec (Stal Rzeszów)
3. Sebastian Zawiasa (ULKS Jakubice)

5. Konrad Grudziński (LUKS Suples Kraśnik)

5. Patryk Jurkowski (Czarni Połaniec)

7. Michał Marguła (UKS Sorga Zamość)

8. Emilian Jóźwiak (KS 20 Łódź)

9. Dawid Tkaczyk (LMKS Krasnystaw)

10.Marcin Bielański (UKS Orzeł Skrzyszów)

11.Bartosz Karwowski (UKS Zalesie Łuków)

12.Dawid Stec (Stal Rzeszów)

13.Paweł Ciszewski (Iskra Spiczyn)

13.Michał Łukaszewicz (MLUKS Zapasy Włodawa)

 

IMG_1374

 

kategoria 38kg

 

1. Patryk Barłowski (Stal Rzeszów)

2. Karol Bielański (UKS Orzeł Skrzyszów)

3. Hubert Krasuski (UKS Zalesie Łuków)

3. Karol Skupiński (JLKS Olimp Janów Lubelski)

5. Bartłomiej Pąk (LUKS Suples Kraśnik)

5. Daniel Jasiński (KS 20 Łódź)

7. Mikołaj Grzesiuk (ZTS Sokół Lublin)

8. Dawid Borowiec (ZTS Sokół Lublin)

 

IMG_1386

 

kategoria 42kg

 

1. Ernest Dorosz (MLUKS Zapasy Włodawa)

2. Jakub Dwornikiewicz (LUKS Suples Kraśnik)

3. Karol Woliski (ZTA Zgierz)

3. Adrian Hołowiński (KS Agros Zamość)

5.Łukasz Noworol (UKS Sorga Zamość)

5. Rafał Ośkiewicz (KS Orlęta Łuków)

7. Jakub Surma (LUKS Stróża)

8. Norbert Lisiewski (ŁKS Orlęta Łuków)

9. James Anthony Devis (ZTA Zgierz)

10.Norbert Żmija (MKS Czarni Połaniec)

11.Jakub Bienias (KS 20 Łódź)

12.Tomasz Wołowski (JLKS Olimp Janów Lubelski)

12.Dawid Potap (LMKS Krasnystaw)

14.Krzysztof Dziuba (MKS Czarni Połaniec)

 

IMG_1390

 

kategoria 47kg

 

1. Karol Czegus (MKS Czarni Połaniec)

2. Konrad Wójcik (LKS Iskra Spiczyn)

3. Jakub Władczyk (MKS Czarni Połaniec)

3. Ernest Kopeć (LMKS Krasnystaw)

5. Maciej Żebrowski (LMKS Krasnystaw)

5. Albert Haase (JLKS Olimp Janów Lubelski)

7. Kacper Machalski (UKS Sorga Zamość)

8. Patryk Nosal (JLKS Olimp Janów Lubelski)

8. Jakub Paszajew (JLKS Olimp Janów Lubelski)

10.Waldemar Marczak ULKS AS Jakubice)

11.Adrian Bielecki (LMKS Krasnystaw)

12.Piotr Osiak (UKS Zalesie Łuków)

13.Mateusz Maniecki (ULKS AS Jakubice)

14.Michał Kuś (LKS Iskra Spiczyn)

14.Paweł Sadowski (MLUKS Zapasy Włodawa)

16.Damian Bereza (LMKS Krasnystaw)

16.Cezary Szczygielski (UKS Zalesie Łuków)

 

IMG_1396

 

kategoria 53kg

 

1. Piotr Szymański (MKS Czarni Połaniec)

2. Bartłomiej Staniak (MLUKS Zapasy Włodawa)

3. Adam Gardzioła (KS Agros Zamość)

3.  Kacper Kraska (ZTA Zgierz)

5. Hubert Dęborowski (UKS Lubzina)

5. Mateusz Naworol (UKS Sorga Zamość)

7. Wojciech Pysiewicz (KS Agros Zamość)

8. Jakub Chmielewski (LKS Iskra Spiczyn)

9. Kamil Parkitny (ULKS Guliwer Kielce)

10.Antoni Gąsior (LKS Iskra Spiczyn)

11.Dawid Stęgierski (LUKS Suples Kraśnik)

12.Marek Rybarczyk (ZTS Sokół Lublin)

13.Piotr Batoche (LUKS Suples Kraśnik)

14.Marcin Czwartosz (MKS Czarni Połaniec)

15.Alan Kochanowski (ULKS Guliwer Kielce)

16.Bartłomiej Chudzik (LMKS Krasnystaw)

16.Maciej Smyk (LMKS Krasnystaw)

16.Sebastian Wałachowski (ŁKS Orlęta Łuków)

 

IMG_1402

 

kategoria 59kg

 

1. Dominik Machniak (MKS Czarni Połaniec)

2. Ernest Ochal (LUKS Suples Kraśnik)

3. Piotr Migoń (MKS Czarni Połaniec)

3. Dawid Błaszkiewicz (MLUKS Zapasy Włodawa)

5. Kamil Kabała (LKS Znicz Podzamcze Chęcińskie)

5. Rafał Górka (ŁKS Orlęta Łuków)

7. Kacper Staszewski (MLUKS Zapasy Włodawa)

8. Dariusz Cwonda (ZTA Zgierz)

9. Mateusz Kruszczyński (LKS Iskra Spiczyn)

10.Mirosław Piróg (Stal Rzeszów)

11.Gabriel Pełka (LKS Iskra Spiczyn)

11.Damian Czopik (Stal Rzeszów)

13.Kacper Kapusta (JLKS Olimp Janów Lubelski)

14.Arkadiusz Dydarak (ZTS Sokół Lublin)

14.Jakub Chorąży (MLUKS Zapasy Włodawa)

 

IMG_1407

 

kategoria 66kg

 

1. Kamil Głąb (LUKS Suples Kraśnik)

2. Wiktor Służalski (MKS Czarni Połaniec)

3. Grzegorz Góreczny (JLKS Olimp Janów Lubelski)

3. Michał Niewiadomski (KS Agros Zamość)

5. Bartłomiej Pawlus (UKS Lubzina)

5. Mateusz Jarosz (KS Agros Zamość)

7. Daniel Banach (ZTS Sokół Lublin)

8. Aleksander Derendarz (UKS Atleta Łódź)

9. Cyprian Dudzik (ZTS Sokół Lublin)

10.Mateusz Sakowicz (MLUKS Zapasy Włodawa)

 

IMG_1409

 

 kategoria 73kg

 

1. Filip Gontarski (ZTS Sokół Lublin)

2. Jakub Antoszewski (KS Agros Zamość)

3. Mateusz Chudzik (UKS Zalesie Łuków)

3. Patryk Mazur (ZTA Zgierz)

5. Krystian Kuśmierz (JLKS Olimp Janów Lubelski)

5. Mariusz Tokarski (KS Budowlani Łódź)

7. Patryk Paćkowski (LUKS Suples Kraśnik)

8. Damian Cierlak (JLKS Olimp Janów Lubelski)

9. Szymon Buchman (MLUKS Zapasy Włodawa)

10.Emil Osiak (ŁKS Orlęta Łuków)

 

IMG_1414

 

kategoria 85kg

 

1. Jakub Szymula (LUKS Suples Kraśnik)

2. Alan Stępień (ULKS Guliwer Kielce)

3. Michał Ożóg (Stal Rzeszów)

3. Wojciech Durlik (ULKS Guliwer Kielce)

5. Ernest Szewczyk (UKS Sorga Zamość)

5. Filip Kępka (ULKS Guliwer Kielce)

7. Tobiasz Błachucki (ULKS Guliwer Kielce)

 

IMG_1423

 

kategoria 100kg

 

1. Grzegorz Kwaśnik (MLUKS Zapasy Włodawa)

2. Piotr Panasiuk (ZTA Zgierz)

3. Mateusz Hawryluk (MLUKS Zapasy Włodawa)

5. Michał Ochocki (JLKS Olimp Janów Lubelski)

5. Paweł Wodyk (ZTS Sokół Lublin)

 

IMG_1429

 

KLASYFIKACJA KLUBOWA
 
1. MKS Czarni Połaniec

2. LUKS Suples Kraśnik

3. MLUKS Zapasy Włodawa

4. KS Agros Zamość

5. ZKS Stal Rzeszów

6. UKS Sorga Zamość

7. JLKS Olimp Janów Lubelski

8. ZTA Zgierz

9. ULKS Guliwer Kielce

10.ZTS Sokół Lublin

11.LMKS Krasnystaw

12.UKS Lubzina

13.UKS Zalesie Łuków Zalesie

14.LKS Iskra Spiczyn

15.ŁKS Orlęta Łuków

16.KS 20 Łódź

17.ULKS AS Jakubice

18.UKS Orzeł Skrzyszów

19.KS Budowlani Łódź

20.LKS Znicz Podzamcze Chęcińskie

21.LUKS Stróża

22.UKS Atleta Łódź

 

IMG_1435

 

KLASYFIKACJA WOJEWÓDZKA

 

1. lubelskie

2. świętokrzyskie

3. podkarpackie

4. łódzkie