Mistrzostwa Obwodu Lwowskiego – Truskawiec 15-16.11.2014

16 listopada 2014

W tegorocznych Mistrzostwach Obwodu Lwowskiego rozgrywanych w Truskawcu wzięło udział 130 zawodników. Rzeszowska drużyna w składzie: Bohun PlesnarMateusz WoźnyKamil Barłowski, Wiktor KudybaJakub WicińskiJeremi Plesnar, Przemysław Kuborek oraz trener Maciej Frąc była jedyną spoza Ukrainy, która stawiła się na zawodach.

 

IMG_7964

 

WYNIKI WALK ZAWODNIKÓW Z RZESZOWA

 

Bohun Plesnar – II miejsce w kat. 24kg

 

 1 runda  Bohun Plesnar (Rzeszów)  Vitaliy Tsap (Piaseczna)  PT 4:0 ZW 5:0
 2 runda  Roman Geryak (Podhorce)  Bohun Plesnar (Rzeszów)  PT 0:4 ZW 0:5
 3 runda  Vladyslav Bargula (Lwów)  Bohun Plesnar (Rzeszów)  PT 0:10 ZW 0:5
 Finał I-II  Nazar Kirczej (Truskawiec)  Bohun Plesnar (Rzeszów)  PT 10:2 ZW 5:0

 

IMG_7986

 

Mateusz Woźny – II miejsce w kat. 32kg

 

 1 runda  Maksym Varkhol (Lwów)  Mateusz Woźny (Rzeszów)  PT 0:2 ZW 0:5
 2 runda  Mateusz Woźny (Rzeszów)  Marian Bozhko (Truskawiec)  PT 11:0 ZW 4:0
 Finał I-II  Mateusz Woźny (Rzeszów)  Artur Voytovych (Lwów)  PT 0:10 ZW 0:4

 

IMG_7987

 

Kamil Barłowski – III miejsce w kat.32kg

 

 1 runda  Kamil Barłowski (Rzeszów)   ZW WL
 2 runda  Artur Voytovych (Lwów)  Kamil Barłowski (Rzeszów)  PT 11:9 ZW 3:1
 Finał III-V  Kamil Barłowski (Rzeszów)  Vladyslav Khomyak (Lwów)  PT 5:0 ZW 5:0

 

Wiktor Kudyba – III miejsce w kat. 35kg

 

 1 runda  Andriy Kril (Lwów)  Wiktor Kudyba (Rzeszów)  PT 7:12 ZW 1:3
 2 runda  Wiktor Kudyba (Rzeszów)  Mykhaylo Shchetinin (Lwów)  PT 0:11 ZW 0:4
 3 runda  Oleksandr Tsuper (Truskawiec)  Wiktor Kudyba (Rzeszów)  PT 0:12 ZW 0:4
 Finał III-V  Wiktor Kudyba (Rzeszów)  Vasyl Stukanets (Truskawiec)  PT 10:0 ZW 4:0

 

IMG_7990

 

Jakub Wiciński – XVIII miejsce w kat. 38kg

 

 1 runda  Jakub Wiciński (Rzeszów)  Maksym Kapets (Podhorce)  PT 8:0 ZW 5:0
 2 runda  Roman Zagorodnyy (Truskawiec)  Jakub Wiciński (Rzeszów)  PT 9:2 ZW 3:1

 

Jeremi Plesnar – I miejsce w kat. 42kg

 

 1 runda  Jeremi Plesnar (Rzeszów)  Volodymyr Magometa (Stryj)  PT 6:3 ZW 3:1
 2 runda  Andriy Bekersky (Lwów)  Jeremi Plesnar (Rzeszów)  PT 2:4 ZW 1:3
 3 runda  Maksym Khomenets (Truskawiec)  Jeremi Plesnar (Rzeszów)  PT 2:5 ZW 1:3
 Finał I-II  Jeremi Plesnar (Rzeszów)  Maksym Kmetyk (Pustomyty)  PT 4:0 ZW 5:0

 

IMG_7992

 

Przemysław Kuborek – VIII miejsce w kat. 47kg

 

 1 runda  Przemysław Kuborek (Rzeszów)  Kostiantyn Klymyshyn (Lwów)  PT 10:3 ZW 3:1
 2 runda  Przemysław Kuborek (Rzeszów)  Davyd Godzhyjiv (Truskawiec)  PT 0:4 ZW 0:5

 

IMG_7995