Mistrzostwa Województwa Lubelskiego KRASNYSTAW 21.04.2018r.

8 maja 2018

13 medali w tym osiem złotych zdobyli reprezentanci Stali Rzeszów podczas rozegranych w sobotę Mistrzostwach Województwa Lubelskiego kadetów , młodzików i dzieci w zapasach .

Bardzo dobry występ naszych zawodników w każdej grupie wiekowej.

Zacznijmy od najmłodszej grupy
 

 Dzieci :

 
Po kilku miesiącach treningu na swoje pierwsze zawody pojechali Piotr Żyła lat 8 i Przemek Żyła lat 10 na których wywalczyli swoje pierwsze medale. Młodszy z braci Piotr zdobył brązowy medal w kategorii 28kg a jego starszy brat stanął na najwyższym stopniu podium i zdobył złoty medal w kategorii 31kg , gratulacje .
 

Młodzicy :

 
 W tej grupie również wyśmienicie zaprezentowali się nasi zawodnicy.

1 miejsce Bartosz Jasiński 38kg
3 miejsce Adrian Rogala 38kg
3 miejsce Michał Rochecki 48kg
2 miejsce Eryk Szajna 52kg
1 miejsce Wiktor Kudyba 57kg
1 miejsce Mateusz Woźny 62kg

 
 

Kadeci :

 

W tej grupie wiekowej największą niespodzianką było zwycięstwo w finale Dawida Pałki nad Jakubem Dwornikiewiczem za co mu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Reszta naszych kadetów była bezkonkurencyjna i każdy z nich wygrał swoją kategorie , wyjątkiem był Michał Bohm który walczył w finale ze swoim kolegą klubowym Kacprem Wcisło i musiał uznać wyższość kolegi i zadowolić się 2 miejscem.

 

1 miejsce Kamil Barłowski 46kg
1 miejsce Daniel Budyka 55kg
1 miejsce Dawid Pałka 65kg
1 miejsce Kacper Wcisło 71kg
2 miejsce Michał Bohm 71kg

 

Wyniki Dzieci 

 

KAT.WAGOWA DO 28 KG.
1.DEWEKA KRYSTIAN – ZTS SOKÓŁ LUBLIN
2.JUNGIEWICZ DOMINIK – MKS CZARNI POŁANIEC
3.ŻYŁA PIOTR – ZKS STAL RZESZÓW
3.DRAPSA GĄSIOR DAMIAN – LMKS KRASNYSTAW

 

piotrek

 

 KAT.WAGOWA DO  31  KG.

1.ŻYŁA PRZEMYSŁAW – ZKS STAL RZESZÓW

2.ŻUKOWSKI OLIWIER – LKS ISKRA SPICZYN

3.DRZAZGA SZYMON – LMKS KRASNYSTAW

4.SZKWAREK JAKUB -MKS CZARNI POŁANIEC 

 przemek

 Wyniki Młodziki

KAT.WAGOWA DO 38 K

1.JAŚIŃSKI BARTOSZ – ZKS STAL RZESZÓW

2.ZAJĄC MARCEL – LUKS SUPLES KRAŚNIK

3.ROGALA ADRIAN – ZKS STAL RZESZÓW

3.KURZYNA WOJCIECH – LUKS SUPLES KRAŚNIK

 sowkaadrian 

  KAT.WAGOWA DO 48 KG

1.NOWAKOWSKI BARTŁOMIEJ – LKS MAZOWSZE TERESIN  

2.ŚMIECH RAFAŁ – LUKS SUPLES KRAŚNIK

3.ROCHECKI MICHAŁ – ZKS STAL RZESZÓW

3.RYSAK ERNEST – LMKS KRASNYSTAW 

 michał

 

KAT.WAGOWA DO 52 KG

1.TYCHONIEWICZ MIKOŁAJ – MLUKS  ZAPASY WŁODAWA    

2.SZAJNA ERYK – ZKS STAL RZESZÓW

3.MICHALAK ERYK – LUKS SUPLES KRAŚNIK

3.SIJKA DAMIAN – MKS CZARNI POŁANIEC

 eryk

 

KAT.WAGOWA DO 57 KG

1.KUDYBA WIKTOR – ZKS STAL RZESZÓW

2.SELERSKI KACPER – LKS MAZOWSZE TERESIN  

3.DYMITRUK IGOR – MLUKS  ZAPASY WŁODAWA    

3.DZIEDZIC PAWEŁ – LMKS KRASNYSTAW

 

wiktor

 

KAT.WAGOWA DO 62 KG

1.WOŻNY MATEUSZ – ZKS STAL RZESZÓW

2.HAŁADYJ HUBERT – LMKS KRASNYSTAW

3.DURMA KAROL – MKS CZARNI POŁANIEC

3.JANASIK MATEUSZ – LKS MAZOWSZE TERESIN    

 

mati

 

Wyniki Kadetów

KAT.WAGOWA DO 45 KG

1.BARŁOWSKI KAMIL – ZKS STAL RZESZÓW

2.PARIASZEWSKI IGOR – MKS CZARNI POŁANIEC

 

milek

 

KAT.WAGOWA DO 55 KG

1.BUDYKA DANIEL – ZKS STAL RZESZÓW

2.GOLEC KACPER – LMKS KRASNYSTAW

3.GAŁA ERYK – LKS ZNICZ CHĘCINY

 

daniel

 

KAT.WAGOWA DO 65 KG

1.PAŁKA DAWID – ZKS STAL RZESZÓW

2.DWORNIKIEWICZ DAWID – LUKS SUPLES KRAŚNIK

3.SOBIENIAK KLAUDIUSZ – SCSiR STASZÓW

3.GĄSIOR OLGIERD – LKS ISKRA SPICZYN

 

dawid

 

KAT.WAGOWA DO 71 KG

1.WCISŁO KACPER – ZKS STAL RZESZÓW

2.BOHM MICHAŁ – ZKS STAL RZESZÓW

3.KORSZLA KACPER – LMKS KRASNYSTAW

3.GRZYBOWSKI MATEUSZ – SCSiR STASZÓW  

 

judokmich