Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Młodzików – Spiczyn 6.12.2014

6 grudnia 2014

spc

W Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodzików, które odbyły się w Spiczynie startowało 70 zawodników z 9 klubów. Zapaśnicy z Rzeszowa w składzie: Kamil BarłowskiMateusz Woźny, Jeremi PlesnarDaniel BudykaArkadiusz Stec oraz trener Robert Budyka wywalczyli 4 złote medale. W klasyfikacji drużynowej rzeszowiacy zajęli II miejsce tracąc zaledwie 1pkt do blisko dwukrotnie liczniejszej ekipy z Krasnegostawu.

 

WP_003336

 

WYNIKI WALK ZAWODNIKÓW Z RZESZOWA

 

Kamil Barłowski – I miejsce w kat. 32kg

 

 1 runda  Adam Lewandowski (Krasnystaw)  Kamil Barłowski (Rzeszów)  PT 0:6 ZW 0:4
 2 runda  Kamil Barłowski (Rzeszów) ZW WL
 Finał I-II  Kamil Barłowski (Rzeszów)  Michał Kaska (Stróża)  PT 4:0 ZW 5:0

 

WP_003307

 

Mateusz Woźny – I miejsce w kat. 35kg

 

 1 runda  Mateusz Woźny (Rzeszów)  Kacper Sikora (Krasnik)  PT 14:2 ZW 4:1
 2 runda  Mateusz Woźny (Rzeszów) ZW WL
 3 runda  Wiktor Franczak (Włodawa)  Mateusz Woźny (Rzeszów)  PT 2:10 ZW 1:4

 

WP_003313

 

Jeremi Plesnar – I miejsce w kat. 42kg

 

 1 runda  Dawid Pochorecki (Kraśnik)  Jeremi Plesnar (Rzeszów)  PT 0:13 ZW 0:4
 2 runda  Jeremi Plesnar (Rzeszów) ZW WL
 3 runda  Jeremi Plesnar (Rzeszów)  Kacper Korszla (Krasnystaw)  PT 6:0 ZW 5:0
 Finał I-II  Jakub Dwornikiewicz (Kraśnik)  Jeremi Plesnar (Rzeszów)  PT 0:4 ZW 0:5

 

WP_003316

 

Daniel Budyka – I miejsce w kat. 47kg

 

 1 runda  Daniel Budyka (Rzeszów)   ZW WL
 2 runda  Daniel Budyka (Rzeszów)  Dawid Potap (Krasnystaw)  PT 10:0 ZW 4:0
 3 runda  Daniel Budyka (Rzeszów)  Bartłomiej Pąk (Kraśnik)  PT 4:0 ZW 5:0
 Finał I-II  Ramzan Umirov (Lublin)  Daniel Budyka (Rzeszów)  PT 0:10 ZW 0:4

 

WP_003322

 

Arkadiusz Stec – VII miejsce w kat. 53kg

 

 1 runda  Bartosz Chudzik (Krasnystaw)  Arkadiusz Stec (Rzeszów)  PT 6:8 ZW 1:3
 2 runda  Ernest Kopeć (Krasnystaw)  Arkadiusz Stec (Rzeszów)  PT 0:4 ZW 0:5
 3 runda  Ernest Dorosz (Włodawa)  Arkadiusz Stec (Rzeszów)  PT 0:10 ZW 0:5