Trenuj z Mistrzami!

ZKS STAL RZESZÓW Wielkie Tradycje - Wielcy Zawodnicy Wielkie Tradycje
Wielcy Zawodnicy

Trenuj z Mistrzami!

O Nas

Końcem 2020 r. zapasy, jak wszystkie inne sekcje ZKS Stal Rzeszów, wyłączyły się ze struktur organizacyjnych klubu i rozpoczęły działalność jako stowarzyszenie pod nazwą: Zapaśniczy Klub Sportowy STAL Rzeszów.

Wizją naszego klubu są zapasy dostępne dla każdego, jako dyscyplina sportu idealna dla rozwoju dzieci i młodzieży – niezależnie od wieku, predyspozycji czy umiejętności. 

Tworzymy silny i odpowiedzialny zespół, który dzięki odpowiedniemu systemowi szkolenia oraz sprawdzonej strukturze rozwoju zapewnia naszym zawodnikom optymalne warunki do rozwijania swoich zapaśniczych umiejętności.

Kreatywność, dyscyplina, samodoskonalenie, wiara w siebie i własne umiejętności, a przede wszystkim postawa sportowa zgodna z ideą Fair Play – to cechy które wykształcone u naszych podopiecznych procentować będą przez całe ich dorosłe życie.

ZKS Stal Rzeszów to czołowy polski klub zapaśniczy. W 2020 roku w gronie 98 polskich klubów zajęliśmy 5 miejsce w rankingu, a Kamil Kościółek (nasz zawodnik) to największa rzeszowska nadzieja olimpijska!

Władze stowarzyszenia:

Prezes - Mirosław Nowak
Skarbnik - Robert Budyka
Sekretarz - Sebastian Maczuga

Rzeszowskie zapasy w liczbach:

PODKARPACKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ZAPAŚNICZY

Stowarzyszenie Zapaśniczy Klub Sportowy Stal Rzeszów działa w ramach Polskiego Związku Zapaśniczego, który w regionie reprezentowany jest przez: PODKARPACKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK ZAPAŚNICZY

Surdyka Stanisław – Prezes

Borowiec Tadeusz – Wiceprezes

Konieczny Ryszard – Wiceprezes

Maczuga Sebastian – Sekretarz

Jedynak Andrzej – Skarbnik

Potępa Marek – członek zarządu

Tomaszewski Andrzej – członek zarządu

Krzysztof Nowak – członek wspierający