Ogólnopolski Turniej UKS – Krotoszyn 8-9.05.2015

9 maja 2015

DSC_0055

W Ogólnopolskim Turnieju Młodzików w Krotoszynie zapaśnicy Stali Rzeszów wywalczyli dwa złote i jeden srebrny medal. W zawodach o charakterze ogólnopolskim startowało 161 zawodników z 39 polskich klubów. Spośród rzeszowskich zawodników medale wywalczyli: Daniel Budyka, który zwciężył w kat. 47kg, Jeremi Plesnar – zwycięzca w kat. 42kg oraz Kamil Barłowski – srebrny medal w kat. 35kg. W klasyfikacji drużynowej Stal Rzeszów zajęła III miejsce z dorobkiem 40pkt. ulegając jedynie liczniejszej drużynie z Cieszkowa i ekipie gospodarzy turnieju.

 

DSC_0046

 

WYNIKI:

 

Kamil Barłowski – II miejsce w kat. 35kg

 

1 runda Kamil Barłowski (Rzeszów) Dawid Dąbek (Wołów) PT 6:0 ZW 5:0
2 runda Kamil Barłowski (Rzeszów) ZW WL
3 runda Kamil Barłowski (Rzeszów) Łukasz Nowakowski (Peplin) PT 4:0 ZW 5:0
Finał I-II Kamil Barłowski (Rzeszów) Bartosz Sołtys (Cieszków) PT 2:14 ZW 1:4

 

DSC_0037

 

Dawid Stec – V miejsce w kat. 42kg

 

1 runda Dominik Mytkowski (Koszalin) Dawid Stec (Rzeszów) PT 13:2 ZW 4:1
2 runda Marcel Musiał (Dąbrowa Górnicza) Dawid Stec (Rzeszów) PT 0:4 ZW 0:5
3 runda Dawid Stec (Rzeszów) Wiktor Spychała (Plewiska) PT 0:4 ZW 0:5
4 runda Piotr Sobolewski (Milicz) Dawid Stec (Rzeszów) PT 8:6 ZW 5:0
5 runda Dawid Stec (Rzeszów) Jędrzej Jodłowski (Plewiska) PT 6:2 ZW 5:0
Finał III-V Paweł Kopaczka (Wolin) Dawid Stec (Rzeszów) PT 12:9 ZW 3:1

 

 

Jeremi Plesnar – I miejsce w kat. 42kg

 

1 runda Aleksander Kiersnowski (Bielawa) Jeremi Plesnar (Rzeszów) PT 0:4 ZW 0:5
2 runda Sebastian Stępień (Namysłów) Jeremi Plesnar (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:5
3 runda Jeremi Plesnar (Rzeszów) ZW WL
4 runda Jeremi Plesnar (Rzeszów) Klaudiusz Pluciński (Cieszków) PT 3:0 ZW 5:0
5 runda Dawid Lis (Krotoszyn) Jeremi Plesnar (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:4

 

DSC_0040

 

Daniel Budyka – I miejsce w kat. 47kg

 

1 runda Przemysław Kuborek (Rzeszów) Daniel Budyka (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:5
2 runda Michał Kryś (Krotoszyn) Daniel Budyka (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:4
3 runda Daniel Budyka (Rzeszów) ZW WL
4 runda Daniel Budyka (Rzeszów) Jakub Setecki (Krotoszyn) PT 8:3 ZW 0:4
Finał I-II Dominik Parniak (Świdwin) Daniel Budyka (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:4

 

DSC_0043

 

Przemysław Kuborek – XI miejsce w kat. 47kg

 

1 runda Przemysław Kuborek (Rzeszów) Daniel Budyka (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:4
2 runda Dominik Czubak (Krotoszyn) Przemysław Kuborek (Rzeszów) PT 0:4 ZW 0:5
3 runda Przemysław Kuborek (Rzeszów) Marcin Pierunek (Krotoszyn) PT 8:2 ZW 4:0
4 runda Przemysław Kuborek (Rzeszów) Mateusz Buczkowski (Namysłów) PT 0:10 ZW 0:5

 

 

Dawid Pałka – VIII miejsce w kat. 47kg

 

1 runda Dawid Pałka (Rzeszów) Kacper Adamiak (Namysłów) PT 7:2 ZW 5:0
2 runda Dawid Pałka (Rzeszów) Jakub Mientkiewicz (Osielsko) PT 6:0 ZW 5:0
3 runda Oskar Staszewski (Środa Wlkp.) Dawid Pałka (Rzeszów) PT 8:8 ZW 0:5
4 runda Dawid Pałka (Rzeszów) Piotr Różański (Karlino) PT 14:4 ZW 4:1
5 runda Michał Kryś (Krotoszyn) Dawid Pałka (Rzeszów) PT 8:0 ZW 5:0

 

 

Jakub Stachura – XIV miejsce w kat. 66kg

 

1 runda Denis Pawełek (Krapkowice) Jakub Stachura (Rzeszów) PT 18:8 ZW 5:0
2 runda Jakub Stachura (Rzeszów) Wiktor Ćwikliński (Peplin) PT 10:0 ZW 5:0
3 runda Emil Stachera (Stargard Szczec.) Jakub Stachura (Rzeszów) PT 4:0 ZW 5:0