Otwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego – Zgierz 28.02.2015

28 lutego 2015

Z bardzo dobrej strony pokazali się młodzi zapaśnicy Stali Rzeszów, którzy na rozgrywanych w hali zgierskiego MOSiR-u Mistrzostwach Województwa Łódzkiego wywalczyli komplet medali – 6 złotych i srebrny.  Na turnieju, w którym udział brało 160 zawodników klub z Rzeszowa reprezentowali: Daniel BudykaPrzemysław KuborekJeremi PlesnarKamil BarłowskiWiktor KudybaMateusz WoźnyBohun Plesnar oraz trener Robert Budyka.

 

DSC_0161

 

WYNIKI WALK ZAWODNIKÓW Z RZESZOWA:

 

DZIECI

 

Bohun Plesnar – I miejsce w kat. 24kg

 

 1 runda  Bohun Plesnar (Rzeszów)  Iwo Hasa (Warszawa)   PT 5:0 ZW 5:0
 2 runda  Kacper Urbaniak (Łódź)  Bohun Plesnar (Rzeszów)  PT 0:6 ZW 0:5
 Finał I-II  Bohun Plesnar (Rzeszów)  Kajetan Wieczorek (Warszawa)  PT 10:0 ZW 4:0

 

DSC_0127

 

Mateusz Woźny – I miejsce w kat. 35kg

 

 1 runda  Mateusz Woźny (Rzeszów)  Borys Stępniak (Zgierz)  PT 10:0 ZW 5:0
 2 runda  Patryk Siciński (Zgierz)  Mateusz Woźny (Rzeszów)  PT 0:10 ZW 0:4
 3 runda  Oskar Lewenhaupt (Łódź)  Mateusz Woźny (Rzeszów)  PT 3:5 ZW 1:3
 4 runda  Adrian Kwiatkowski (Zgierz)  Mateusz Woźny (Rzeszów)  PT 0:2 ZW 0:5
 5 runda  Mateusz Woźny (Rzeszów) ZW WL

 

DSC_0131

 

Wiktor Kudyba – I miejsce w kat. 38kg

 

 1 runda  Wiktor Kudyba (Rzesżów)  Olaf Cierzniewski (Gniezno)  PT 10:0 ZW 4:0
 2 runda  Miłosz Piórkowski (Zgierz)  Wiktor Kudyba (Rzesżów)  PT 0:10 ZW 0:4
 3 runda  Wiktor Kudyba (Rzesżów) ZW WL

 

DSC_0135

 

MŁODZICY

 

Kamil Barłowski – I miejsce w kat. 35kg

 

 1 runda  Mogamet Dzauthanor (Nowy Dwór)  Kamil Barłowski (Rzeszów)  PT 1:12 ZW 1:4
 2 runda  Dawid Wieczorek (Łódź)  Kamil Barłowski (Rzeszów)  PT 0:6 ZW 0:5
 3 runda  Kamil Barłowski (Rzeszów)  Antoni Majchrzak (Zgierz)  PT 4:0 ZW 5:0
 Finał I-II  Kamil Barłowski (Rzeszów)  Mateusz Stańczyk (Łódź)  PT 4:0 ZW 5:0

 

DSC_0139

 

Jeremi Plesnar – I miejsce w kat. 42kg

 

 1 runda  Sebastian Pielaciński (Nowy Dwór)   Jeremi Plesnar (Rzeszów)  PT 2:12 ZW 1:4
 2 runda  Jeremi Plesnar (Rzeszów)   Damian Glegolski (Łódź)  PT 8:0 ZW 5:0
 Finał I-II  Jeremi Plesnar (Rzeszów)   Kacper Skoczylas (Łódź)  PT 4:0 ZW 5:0

 

DSC_0144

 

Przemysław Kuborek – II miejsce w kat. 47kg

 

 1 runda  Przemysław Kuborek (Rzeszów)  Adam Goliński (Teresin)  PT 10:0 ZW 4:0
 2 runda  Albert Kozłowski (Teresin)  Przemysław Kuborek (Rzeszów)  PT 0:6 ZW 0:5
 Finał I-II  Przemysław Kuborek (Rzeszów)  Jakub Sieczka (Teresin)  PT 4:9 ZW 0:5

 

DSC_0149

 

KADECI

 

Daniel Budyka – I miejsce w kat. 46kg 

 

 1 runda  Daniel Budyka (Rzeszów) ZW WL
 2 runda  Daniel Budyka (Rzeszów)  Kacper Gongało (Zgierz)  PT 14:4 ZW 4:1
 3 runda  Bartłomiej Baliński (Teresin)  Daniel Budyka (Rzeszów)  PT 0:4 ZW 0:5

 

DSC_0154

 

 

WALKI ZAWODNIKÓW Z RZESZOWA: