Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego – Kraśnik 12.03.2016

12 marca 2016

KR (11)

W ubiegłą sobotę najmłodsi wychowankowie Stali Rzeszów drugi raz w tym roku walczyli na Kraśnickich matach. W Otwartych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego uczestniczyło 121 zawodników z Polski i Czech. Zapaśnicy z Rzeszowa wywalczyli 10 medali -6 złotych, srebrny i 3 brązowe.

 

złote medale:

 

Bohun Plesnar – I miejsce w kat. 38kg dzieci

Michał Rochecki – I miejsce w kat. 44kg dzieci

Kamil Barłowski – I miejsce w kat. 38kg młodzików

Jeremi Plesnar – I miejsce w kat. 47kg młodzików

Kacper Wcisło – I miejsce w kat. 66kg młodzików

Jakub Stachura – I miejsce w kat. 73kg młodzików

 

srebrne medale:

 

Dawid Pałka – II miejsce w kat. 53kg młodzików

 

brązowe medale:

 

Mikołaj Krzemieniecki – III miejsce w kat. 28kg dzieci

Szymon Pałka – III miejsce w kat. 47kg młodzików

Łukasz Książek – III miejsce w kat. 59kg młodzików

 

WYNIKI WALK:

 

DZIECI

 

Mikołaj Krzemieniecki – III miejsce w kat. 28kg

 

1 runda  Michał Smolej (Stróża) Mikołaj Krzemieniecki (Rzeszów) PT 2:0 ZW 5:0
2 runda  Mikołaj Krzemieniecki (Rzeszów) Hubert Łukasiewicz  (Kraśnik) PT 2:0 ZW 5:0
3 runda  Mikołaj Krzemieniecki (Rzeszów) Antoni Jakubiak (Kraśnik) PT 4:10 ZW 1:4

 

KR (8)

 

Bohun Plesnar – I miejsce w kat. 38kg

 

1 runda  Bohun Plesnar (Rzeszów) Kacper Sawa (Lublin) PT 2:0 ZW 5:0
2 runda  Bohun Plesnar (Rzeszów) Wojciech Domański (Krasnystaw) PT 2:0 ZW 5:0
3 runda  Bohun Plesnar (Rzeszów) Jakub Szczepaniuk  (Krasnystaw) PT 6:0 ZW 5:0

 

KR (9)

 

Michał Rochecki – I miejsce w kat. 44kg

 

1 runda  Michał Rochecki (Rzeszów) Paweł Dziedzic (Krasnystaw) PT 10:0 ZW 4:0
2 runda  Jakub Tomporowski (Włodawa) Michał Rochecki (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:4
3 runda  Jakub Jurzyński (Kraśnik) Michał Rochecki (Rzeszów) PT 0:4 ZW 0:5

 

KR (10)

 

MŁODZICY

 

Kamil Barłowski – I miejsce w kat. 38kg

 

1 runda  Filip Domalewski (Namysłów) Kamil Barłowski (Rzeszów) PT 0:4 ZW 0:10
2 runda  Kamil Barłowski (Rzeszów) Jakub Ambróż (Kraśnik) PT 4:0 ZW 5:0
3 runda  Kamil Barłowski (Rzeszów) Ondrej Kudla (Ostrawa) PT 10:0 ZW 4:0
4 runda  Kamil Barłowski (Rzeszów) Ernest Rysak (Krasnystaw) PT PD ZW 5:0

 

KR (2)

 

Jeremi Plesnar – I miejsce w kat. 47kg

 

1 runda  Jeremi Plesnar (Rzeszów) Kamil Zając (Krasnystaw) PT 4:0 ZW 5:0
2 runda  Marcin Mazurek (Lublin) Jeremi Plesnar  (Rzeszów) PT 0:8 ZW 0:5
3 runda  Kacper Golec (Krasnystaw) Jeremi Plesnar  (Rzeszów) PT 0:4 ZW 0:5
Finał I-II  Szymon Nieradko (Kraśnik) Jeremi Plesnar (Rzeszów) PT 4:2 ZW 0:5

 

KR (3)

 

Szymon Pałka – III miejsce w kat. 47kg

 

1 runda  Eryk Ochal (Kraśnik) Szymon Pałka (Rzeszów) PT 10:4 ZW 5:0
2 runda  Szymon Pałka (Rzeszów) Wojciech Stolarski (Lublin) PT 8:0 ZW 5:0
3 runda  Dawid Krzysztofik (Krasnystaw) Szymon Pałka  (Rzeszów) PT 10:0 ZW 5:0
4 runda  Marcin Mazurek (Lublin) Szymon Pałka  (Rzeszów) PT KT ZW 0:5
Finał III-V  Bartłomiej Podgajny (Kraśnik) Szymon Pałka  (Rzeszów) PT 0:6 ZW 0:5

 

KR (3)

 

Dawid Pałka – II miejsce w kat. 53kg

 

1 runda  Kacper Korszla (Krasnystaw) Dawid Pałka (Rzeszów) PT 0:4 ZW 0:5
2 runda  Damian Kolanecki (Lublin) Dawid Pałka (Rzeszów) PT 0:4 ZW 0:5
Finał I-II  Dawid Pałka (Rzeszów) Patryk Kostrzewski (Kraśnik) PT 0:6 ZW 0:5

 

KR (4)

 

Łukasz Książek – III miejsce w kat. 59kg

 

1 runda  Konrad Chapski (Stróża) Łukasz Książek (Rzeszów) PT 0:8 ZW 0:5
2 runda  Mateusz Czwórnóg (Krasnystaw) Łukasz Książek (Rzeszów) PT 0:4 ZW 0:5
3 runda  Łukasz Książek (Rzeszów) Dominik Żuraw (Kraśnik) PT 0:10 ZW 0:4
Finał III-V  Łukasz Książek (Rzeszów) Krzysztof Grzywaczewski (Lublin) PT 8:0 ZW 5:0

 

KR (5)

 

Kacper Wcisło – I miejsce w kat. 66kg

 

1 runda  Kacper Wcisło (Rzeszów) Paweł Puacz (Lublin) PT 10:0 ZW 4:0
2 runda  Kacper Wcisło (Rzeszów) ZW WL
2 runda  Łukasz Wilkołazki (Lublin) Kacper Wcisło (Rzeszów) PT 0:6 ZW 0:5

 

KR (6)

 

Jakub Stachura – I miejsce w kat. 73kg

 

1 runda  Dawid Wieczorek (Kraśnik) Jakub Stachura (Rzeszów) PT 0:2 ZW 0:5
2 runda  Jakub Stachura (Rzeszów) Konrad Ilczak (Krasnystaw) PT 6:0 ZW 5:0
3 runda  Jakub Stachura (Rzeszów) Jakub Stęgierski (Kraśnik) PT 10:7 ZW 3:1
4 runda  Jakub Stachura (Rzeszów) ZW WL
5 runda  Jakub Stachura (Rzeszów) Wojciech Kamiński (Włodawa) PT 4:0 ZW 5:0

 

KR (7)

 

KADECI

 

Jakub Kurcz – V miejsce w kat. 69kg

 

1 runda  Jakub Kurcz (Rzeszów) ZW WL
2 runda  Jakub Kurcz (Rzeszów) Jakub Policha (Krasnystaw) PT 0:6 ZW 0:5
3 runda  Bartosz Odyniec (Włodawa) Jakub Kurcz (Rzeszów) PT 8:12 ZW 0:5
Finał III-V  Jakub Kurcz (Rzeszów) Ernest Dorosz (Włodawa) PT 0:2 ZW 0:5