Trenuj z Mistrzami!

ZKS STAL RZESZÓW Wielkie Tradycje - Wielcy Zawodnicy Wielkie Tradycje
Wielcy Zawodnicy

Trenuj z Mistrzami!

SEBASTIAN MACZUGA

1982r.

Rok rozpoczęcia treningów jako zawodnik 1992
Rok rozpoczęcia treningów jako trener 2009

Swoje treningi rozpoczynał w Klubie Sportowym Stal Rzeszów i właśnie w tym klubie zdobywał pierwszy medal Mistrzostw Polski Kadetów, które odbywały się w Rzeszowie. Następnie trenował w Stali Kraśnik oraz Orle Namysłów, zdobywając kolejne złote medale Mistrzostw Polski Kadetów oraz Juniorów. Karierę zawodniczą z powodu kontuzji zakończył w wieku 19 lat.

Największe wyniki jako zawodnik:

Największe osiągnięcia jako trener:

Jako trener sięgał po najwyższe trofea w każdej grupie wiekowej. Jego podopieczni zdobywali ZŁOTE MEDALE Mistrzostw Polski we wszystkich grupach wiekowych – Kadet, Junior, Młodzieżowiec oraz Senior.  Może pochwalić się medalami na arenach międzynarodowych. Kamil Kościółek (jeden z zawodników) bowiem zdobył Brązowy Medal Mistrzostw Świata Juniorów oraz Złoto Mistrzostw Europy U23. W roku 2021r. poprowadził drużynę seniorów, która po 31 latach odzyskała tytuł Drużynowego Mistrza Polski w zapasach. W tym samym roku zostaliśmy po raz pierwszy w historii rankingu PZZ najwyżej sklasyfikowanym klubem w Polsce. Do kompletu trenerskiego brakuje Medalu Olimpijskiego i nie jest to abstrakcyjne marzenie lecz niedługa przyszłość, na którą czekamy.

Największe osiągnięcia trenerskie:

Harmonogram i opis zajęć:

Grupa zaawansowana

Seniorzy, Młodzieżowcy, Juniorzy

od 15 roku życia

Trening: 18:30 – 20:30

Kontakt 794 667 029

Grupa dla zaawansowanych w pełnym znaczeniu tego słowa. Zawodnicy tej grupy walczą nie tylko o medale Mistrzostw Polski Seniorów ale również o medale Mistrzostw Świata, Europy oraz Kwalifikacje Olimpijskie. Trening prowadzony pod konkretne przygotowania do zawodów oraz indywidualne predyspozycje zawodników. Grupa zasilana jest zawodnikami z młodszych grup naszego klubu.