Trenuj z Mistrzami!

ZKS STAL RZESZÓW Wielkie Tradycje - Wielcy Zawodnicy Wielkie Tradycje
Wielcy Zawodnicy

Trenuj z Mistrzami!

Trenerzy

Drużyna Ekspertów

Grupa Dzieci
Dzieci od 5 roku życia

Trening: 17:00-18:30
Wtorek, Czwartek

Grupa dzieci w naszym klubie. Trening prowadzony w atmosferze zabawy, z naciskiem na rozwój ogólny oraz poprawę koordynacji. Celem grupy jest przygotowanie dzieciaków do uprawiania sportu.

Grupa Początkująca
Początkujący Młodzicy do 12 lat

Trening: 17:00-18:30
Poniedziałek, Środa, Piątek

Grupa początkująca w naszym klubie. Trening prowadzony w atmosferze zabawy z naciskiem na rozwój ogólny, poprawę koordynacji oraz wzmocnienie fizyczne i mentalne. Celem grupy jest przygotowanie młodych adeptów do uprawiania zapasów.

Grupa Kadetów
Zaawansowani Młodzicy i Kadeci 12-16 lat

Trening: 17:00-18:30
Poniedziałek - Piątek

Zajęcia odbywają się łącznie dla obu grup. Na treningi trafiają chłopcy z grupy początkującej, którzy w ocenie kadry trenerskiej klubu – fizycznie, mentalnie oraz technicznie są przygotowani, żeby spróbować swoich sił w zaawansowanej kadrze zawodników. Młodzi sportowcy uczestniczą już nie tylko w szkoleniu klubowym, ale również wojewódzkim, a najlepsi z nich również w treningach kadry narodowych.

Grupa Zaawansowana
Seniorzy, Młodzieżowcy, Juniorzy od 15 lat

Trening: 18:30 – 20:30
Poniedziałek - Piątek

Grupa dla zaawansowanych w pełnym znaczeniu tego słowa. Zawodnicy tej grupy walczą nie tylko o medale Mistrzostw Polski Seniorów, ale również o medale Mistrzostw Świata, Europy oraz Kwalifikacje Olimpijskie. Trening prowadzony pod konkretne przygotowania do zawodów oraz indywidualne predyspozycje zawodników. Grupa jest zasilana zawodnikami z młodszych grup naszego klubu.