Turniej im. Bohdana Chmielnickiego – Chmielnicki 12-14-12.2013

14 grudnia 2013

xme

W dniach 12-14 grudnia na matach sportowego kompleksu przy ul. Pilipczuka w Chmielnickim rozegrany został Międzynarodowy Turniej im. Bohdana Chmielnickiego. W zawodach brała udział Kadra Polski Kadetów, w barwach której startowali zawodnicy Stali Rzeszów – Łukasz Grzybowski, Konrad Tront i Jakub Mendrala. Pieczę nad Reprezentacją Polski w zawodach sprawował trener Sebastian Maczuga. Poza zawodnikami z Polski w zawodach startowały ekipy z Rosji, Białorusi i Ukrainy. Najlepiej wśród zawodników z Rzeszowa spisał się Łukasz Grzybowski, który z kompletem pięciu zwycięstw w kategorii 63kg zdobył złoty medal .

FINAŁ kat. 63kgEugen Tsibuliak (Biła Cerkwa) Łukasz Grzybowski (Stal Rzeszów)

Brązowy medal zdobył Jakub Mendrala, który w kategorii 76kg zwyciężył cztery walki, między innymi z późniejszym zwycięzcą – Artiomem Pajonowem z Irpienia.

20131214_121252

Konrad Tront po dwóch przegranych w kategorii 69kg walkach odpadł z turnieju po pierwszym dniu zmagań.