Dobry występ Młodzików w Krotoszynie 13-14.05.2016

14 maja 2016

323

 

Kolejny weekend znakomitych występów młodzików Stali Rzeszów. Tym razem zagościliśmy w Krotoszynie gdzie startowało ponad 160 zawodniczek oraz zawodników z całej Polski.

 

Na turniej w Krotoszynie młodzi zapaśnicy Stali  wybrali się w składzie : Kamil Barłowski , Wiktor Kudyba , Jeremi Plesnar , Łukasz Książek , Kacper Wcisło , Jakub Stachura oraz trener Robert Budyka. Pochwała należy się dla wszystkich zawodników ponieważ każda z osób która pojechała dała z siebie 100% co przyniosło efekt w postaci 5 medali – 2 złote , 2 srebrne  oraz 1 brązowy. Drużynowo Ekipa Stali Rzeszów zajęła 3 miejsce.

 

DSC_0008

Wyniki :

 

Kategoria 38kg

 

Bartosz Sołtys      OLIMPIA (Cieszków)
Michał Szuster      ZKS (Koszalin)
Mateusz Łuszczyński      ZKS (Koszalin)
Kamil Barłowski      STAL (Rzeszów)

 

DSC_0032

 

Kategoria 42kg

 

1    Wiktor Kudyba     STAL (Rzeszów)
2 Kacper Kiełpiński     WISŁA (Świecie)
3 Remigiusz Rusek     OLIMPIA (Cieszków)
3 Dawid Dąbek     WIATR (Wołów)

 

DSC_0036

Kategoria 47kg

 

1    Klaudiusz Pluciński     OLIMPIA (Cieszków)
2 Jeremi Plesnar     STAL (Rzeszów)
3 Dominik Mytkowski     ZKS (Koszalin)
3 Dawid Dwojak     OLIMPIA (Cieszków)

 

DSC_0039

Kategoria 53kg

 

1    Mateusz Buczkowski     ORZEŁ (Namysłów)
2 Krystian Krupiński     ORZEŁ (Namysłów)
3 Mikołaj Morawski     OLIMPIA (Cieszków)
3 Piotr Sobolewski     BIZON (Milicz)
5 Jędrzej Jodłowski     GRUNWALD (Plewiska)
5 Dawid Pałka     STAL (Rzeszów)

 

Dawidowi na tych zawodach uciekł dwa razy medal z przed nosa , za pierwszym razem przegrał nie dużo w półfinale a za drugim razem uległ o brąz.

 

Kategoria 59kg 

 

1 Jakub Jasik     CERAMIK (Krotoszyn)
2 Maurycy Gruszecki     GRUNWALD (Poznań)
3 Albert Kozłowski     MAZOWSZE (Teresin)
3 Bartłomiej Goliński     MAZOWSZE (Teresin)
5 Oliwier Niechajczyk     ZKS (Koszalin)
5 Julian Kowalik     BUDOWLANI (Łódź)
7 Łukasz Książek     STAL (Rzeszów)
8 Oliwer Łętowski     SLAVIA (Ruda Śląska)
9 Tomasz Wiśniewski     GRYF (Wojnowo)
10 Filip Błaszczyk     BUDOWLANI (Łódź)
11 Robert Jaśniak     CERAMIK (Krotoszyn)
12 Dawid Fabiś     CERAMIK (Krotoszyn)

 

Patrząc na krótki staż Łukasza zawody w jego wykonaniu były na bardzo dobrym poziomie , nie dużo brakło do medalu brązowego.

 

Kategoria 66kg

 

 

1   Kacper WCISŁO     STAL (Rzeszów)
2 Krzysztof Dreja     SLAVIA (Ruda Śląska)
3 Jakub Banaszak     UKS (Sicienko)
3 Oskar Tomczak     OLIMPIA (Cieszków)

 

DSC_0042

 

Kategoria 73kg

 

Kacper Bieleń     ORZEŁ (Namysłów)
2 Jakub Stachura     STAL (Rzeszów)
3 Dominik Palczewski     CERAMIK (Krotoszyn)
3 Dawid Jankowski     CERAMIK (Krotoszyn)

 

DSC_0043

Drużynowo :

 

1 OLIMPIA (Cieszków) 80
2 CERAMIK (Krotoszyn) 59
3 STAL (Rzeszów) 56
4 MAZOWSZE (Teresin) 38
5 ORZEŁ (Namysłów) 31
6 ZKS (Koszalin) 31
7 GRUNWALD (Poznań) 27
8-9 SLAVIA (Ruda Śląska) 24
8-9 GRUNWALD (Plewiska) 24
10 WIATR (Wołów) 20
11 UKS SMS (Łódź) 19
12-14 WISŁA (Świecie) 16
12-14 UKS 1 (Nowy Dwór Mazowiecki) 16
12-14 BUDOWLANI (Łódź) 16
15 CSiR (Dąbrowa Górnicza) 15
16 BIZON (Milicz) 14
17 GRYF (Wojnowo) 12
18-19 TĘCZA (Środa Wielkopolska) 9
18-19 UKS (Sicienko) 9
20-21 HUSARZ (Gniezno) 1
20-21 PRĄDNICZANKA (Kraków) 1

 

DSC_0049