V Turniej o Puchar Burmistrza – Stará Ľubovňa 2.05.2015

3 maja 2015

W sobotę 2 maja młodzi zapaśnicy Stali Rzeszów startowali w V Turnieju o Puchar Burmistrza Starej Lubovni. W zawodach brało udział 92 zawodników z Polski, Słowacji, Czech, Węgier i Ukrainy. Spośród naszych reprezentantów najlepszy występ zanotował Kamil Barłowski – zdobywca złotego medalu w kat. 33kg. Dobrze zaprezentowali się także srebrni medaliści zawodów – Wiktor Kudyba – kat. 40kg, Jeremi Plesnar – kat. 44kg,  Daniel Budyka – kat. 47kg oraz brązowi medaliści Bohun Plesnar – kat. 29kg, Dawid Stec – kat. 42kg Przemysław Kuborek – kat. 47kg, Jakub Stachura – kat. 66kg. W klasyfikacji drużynowej Stal Rzeszów zajęłą II miejsce z dorobkiem 37 punktów.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

 

kategoria 29kg

 

1. SAMUEL SEDLÁK (BRATYSŁAWA)

2. MAX BYSTROŇ (OSTRAWA)

3. BOHUN PLESNAR (RZESZÓW)

4. DANIEL GURBOVIČ (OSTRAWA)

5. TOMÁŠ PODRACKÝ (BANOVCE)

6. ANDREJ MALACHOVSKÝ (STARA LUBOVŇA)

7. PETER GARNEK (STARA LUBOVŇA)

8. ARTUR MALÝ (STARA LUBOVŇA)

9. LUCAS PECHÁČ (BANSKA BYSTRICA)

10. FABIAN POLÁK (PRIEVIDZA)

11. DAVID FARKAŠ (STARA LUBOVŇA)

12. TOMÁŠ GLADIŠ (STARA LUBOVŇA)

 

IMG_8841

 

kategoria 33kg

 

1. KAMIL BARŁOWSKI (RZESZÓW)

2. MATOUŠ BREJCHA (PLZEŇ)

3.  DAVID ČESELKA (STARA LUBOVŇA)

4. ADAM TKÁČ (BANOVCE)

5. FERENCZ KOCSIS (HAJDUNANAS)

6. ARON PENZES (HAJDUNANAS)

 

 

IMG_8845

 

 

kategoria 40kg

 

1. ADRIAN GORCZYCA (KRASNIK)

2. WIKTOR KUDYBA (RZESZÓW)

3. FILIP TITKA (KOSZYCE)

4. DAWID POCHORECKI (KRAŚNIK)

5. MAREK BAZSÓ (DUNAJSKA STREDA)

6. MATEJ PODRACKY (BANOVCE)

7. DOMINIK SZAKACS (DUNAJSKA STREDA)

8. JAN HAVLÍČEK (PLZEŇ)

9. TOMÁŠ PODHORSKY (STARA LUBOVŇA)

10. DOMINIK KALISKÝ (OSTRAWA)

11. RICHARD FRANÍK (BANOVCE)

 

IMG_8847

 

 

kategoria 42kg

 

1. KONRAD GRUDZIŃSKI (KRAŚNIK)

2. JAKUB DWORNIKIEWICZ (KRASNIK)

3. DAWID STEC (RZESZÓW)

 

IMG_8853

 

 

kategoria 44kg

 

1. JAKUB ZAVACKY (KOSZYCE)

2. JEREMI PLESNAR (RZESZÓW)

3. PATRYK KOSTRZEWSKI (KRAŚNIK)

4. DAWID PAŁKA (RZESZÓW)

5. BALAZS VARGA (DUNAJSKA STREDA)

6. ERIK VARCHOLA (STARA LUBOVŇA)

 

IMG_8848

 

 

kategoria 47kg

 

1. VOLODYMYR RYBIN (TARNOPOL)

2. DANIEL BUDYKA (RZESZÓW)

3. PRZEMYSŁAW KUBOREK (RZESŻÓW)

4. PETER KUNDRA (KOSZYCE)

5. MATEJ MLČOCH (OSTRAWA)

 

IMG_8851

 

 

kategoria 48kg

 

1. LASZLO SZERENCSÉS (DUNAJSKA STREDA)

2. FREDERIK SOVIK (STARA LUBOVŇA)

3. PETR GRYGEREK (OSTRAWA)

4. ALEŠ ODSRÁŠKA (BANOVCE)

5. IVAN LICHY (BANOVCE)

6. OLIVER ANDREJKO (SNINA)

7. SAMUEL BYSTROŇ (OSTRAWA)

8. MICHAL GALIK (STARA LUBOVŇA)

9. SZYMON PAŁKA (RZESZÓW)

10. JAN GŁOWACKI (RZESZÓW)

 

 

kategoria 66kg

 

1. CHRISTOPHER BEDNÁRIK (BRATYSŁAWA)

2. SAMUEL KARAS (BANSKA BYSTRICA)

3. JAKUB STACHURA (RZESZÓW)

4. ADRIAN PETROVKA (SNINA)

5. MAROŠ TOTH (SNINA)

6. SAMUEL LOJŠKA (BANSKA BYSTRICA)

7. MAREK BIELIK (BANOVCE)

 

IMG_8859

 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA:

 

1. STARA LUBOVŇA

2. RZESZÓW

3. KOSZYCE

4. BRATYSŁAWA

5. KRAŚNIK

6. OSTRAWA

7. DUNAJSKA STREDA

8. PLZEŇ

9. TARNOPOL

10. BANOVCE NAD BEBAVOU

11. RIMAVSKA SOBOTA

12. BANSKA BYSTRICA

13. SNINA

14. HAJDUNANAS

15. PRIEVIDZA