Wielka Nagroda Łodzi w zapasach w stylu wolnym – Łódź 13.09.2015

14 września 2015

DSC_0189

W niedzielę 13 września w Łodzi odbył się reaktywowany niedawno turniej „Wielka Nagroda Łodzi”. W zawodach brało udział 91 zawodników, zaś barw Stali Rzeszów broniło 6 zapaśników, którzy wywalczyli 6 medali – 4 złote, srebrny i brązowy. W klasyfikacji klubowej drużyna z Rzeszowa zajęła 2 miejsce tracąc do znacznie liczniejszej ekipy gospodarzy zaledwie 3 pkt.

 

WYNIKI:

 

Kamil Barłowski – I miejsce w kat. 35kg

 

1 runda Kamil Barłowski (Rzeszów) Łukasz Maniecki (Łódź) PT 10:0 ZW 4:0
2 runda Antoni Majchrzak (Zgierz) Kamil Barłowski (Rzeszów) PT 0:11 ZW 0:5
Finał I-II Kamil Barłowski (Rzeszów) Damian Sijka (Połaniec) PT 10:0 ZW 4:0

 

35

 

Wiktor Kudyba – I miejsce w kat. 38kg

 

1 runda Dawid Gunter (Łódź) Wiktor Kudyba (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:4
2 runda Szymon Janiczek (Łódź) Wiktor Kudyba (Rzeszów) PT 0:2 ZW 0:5
Finał I-II Wiktor Kudyba (Rzeszów) Mateusz Woźny (Rzeszów) PT 8:2 ZW 3:1

 

38

 

Mateusz Woźny – II miejsce w kat. 38kg

 

1 runda Patryk Drzewiecki (Łódź) Mateusz Woźny (Rzeszów) PT 2:8 ZW 0:5
2 runda Mateusz Woźny (Rzeszów) Patryk Florczak (Zgierz) PT 7:6 ZW 3:1
Finał I-II Wiktor Kudyba (Rzeszów) Mateusz Woźny (Rzeszów) PT 8:2 ZW 3:1

 

38

 

Jeremi Plesnar – I miejsce w kat. 42kg

 

1 runda Jeremi Plesnar (Rzeszów) Emilian Jóźwiak (Łódź) PT 12:1 ZW 4:1
2 runda Damian Glegolski (Łódź) Jeremi Plesnar (Rzeszów) PT 2:12 ZW 1:4
Finał I-II Patryk Jurkkowski (Połaniec) Jeremi Plesnar (Rzeszów) PT 0:4 ZW 0:3

 

42

 

Daniel Budyka – I miejsce w kat. 53kg

 

1 runda Daniel Jasiński (Łódź) Daniel Budyka (Rzeszów) PT 0:11 ZW 0:4
2 runda Jakub Bienias (Łódź) Daniel Budyka (Rzeszów) PT 2:10 ZW 1:3
3 runda Daniel Budyka (Rzeszów) Paweł Sobczak (Łódź) PT 2:0 ZW 5:0
Finał I-II Daniel Budyka (Rzeszów) Bartłomiej Kaczmarek (Połaniec) PT 12:0 ZW 4:0

 

53

 

Jakub Stachura – III miejsce w kat. 66kg

 

1 runda Klaudiusz Sobieniak (Łódź) Jakub Stachura (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:4
2 runda Marcin Czwartosz (Połaniec) Jakub Stachura (Rzeszów) PT 2:0 ZW 3:0
3 runda Jakub Władczyk (Połaniec) Jakub Stachura (Rzeszów) PT 10:0 ZW 4:0

 

66