X Międzynarodowy Turniej o Puchar Mazowsza – Teresin 18-19.04.2015

19 kwietnia 2015

Międzynarodowy Turniej o Puchar Mazowsza od lat uważany jest za najmocniejszy turniej dla młodzików w Polsce. W zawodach startowało 167 zawodników z 31 klubów z Polski, Rosji, Litwy, Ukrainy, Białorusi, Niemiec i Słowacji. Rzeszowscy zawodnicy wywalczyli 2 medale Kamil Barłowski w kat. 35kg wywalczył srebrny medal, zaś Daniel Budyka w kat. 47kg brązowy.

Spośród pozostałych zawodników najbliżej pozycji medalowej był Mateusz Woźny, który w walce o brązowy medal w kat. 35kg przegrał z rosjaninem Alexeiem Timoshenką z Czerniachowska.

 

IMG_8770

 

WYNIKI WALK ZAWODNIKÓW Z RZESZOWA:

 

Kamil Barłowski – II miejsce w kat. 35kg

 

1 runda Patryk Drzewiecki (Łódź) Kamil Barłowski (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:4
2 runda Kacper Selerski (Teresin) Kamil Barłowski (Rzeszów) PT 3:8 ZW 0:5
3 runda Kamil Barłowski (Rzeszów) Remigiusz Rusek (Milicz) PT 8:5 ZW 3:1
Finał I-II Kamil Barłowski (Rzeszów) Andriy Tkach (Zbaraż) PT 0:10 ZW 0:4

 

IMG_8762-Edit

 

Mateusz Woźny – V miejsce w kat. 35kg

 

1 runda Andriy Tkach (Zbaraż) Mateusz Woźny (Rzeszów) PT 4:0 ZW 5:0
2 runda Patryk Drzewiecki (Łódź) Mateusz Woźny (Rzeszów) PT 0:4 ZW 0:5
3 runda Mateusz Woźny (Rzeszów) Mateusz Glegolski (Łódź) PT 4:0 ZW 5:0
4 runda Mateusz Woźny (Rzeszów) Krystian Kurys (Wierzbica) PT 8:0 ZW 5:0
Finał III-V Mateusz Woźny (Rzeszów) Alexei Timoshenkov (Czerniacchowsk) PT 0:8 ZW 0:5

 

Wiktor Kudyba – XIII miejsce w kat. 38kg

 

1 runda Andiy Zhezniak (Zbraż) Wiktor Kudyba (Rzeszów) PT 2:2 ZW 5:0
2 runda Adrian Gorczyca (Kraśnik) Wiktor Kudyba (Rzeszów) PT 11:1 ZW 4:1

 

Dawid Stec – XXII miejsce w kat. 42kg

 

1 runda Dawid Stec (Rzeszów) Arsen Balayan (Gurevsk) PT 0:12 ZW 0:4
2 runda Dawid Stec (Rzeszów) Klaudiusz Pluciński (Milicz) PT 0:10 ZW 0:4

 

Jeremi Plesnar – XV miejsce w kat. 42kg

 

1 runda Arnas Okunis (Wyłkowyszki) Jeremi Plesnar (Rzeszów) PT 2:2 ZW 0:5
2 runda Mateusz Buczkowski (Namysłów) Jeremi Plesnar (Rzeszów) PT 10:0 ZW 4:0
3 runda Konrad Grudziński (Kraśnik) Jeremi Plesnar (Rzeszów) PT 4:0 ZW 3:0

 

Przemysław Kuborek – XIX miejsce w kat. 47kg

 

1 runda Sergei Osadchii (Czerniachowsk) Przemysław Kuborek (Rzeszów) PT 10:0 ZW 4:0
2 runda Przemysław Kuborek (Rzeszów) Bartłomiej Kaczmarek (Łódź) PT 4:8 ZW 0:5

 

Daniel Budyka – III miejsce w kat. 47kg

 

1 runda Daniel Budyka (Rzeszów) ZW WL
2 runda Daniel Budyka (Rzeszów) Alan Gol (Poczdam) PT 14:3 ZW 4:1
3 runda Bartłomiej Pąk (Kraśnik) Daniel Budyka (Rzeszów) PT 0:10 ZW 0:4
4 runda Daniel Budyka (Rzeszów) Sergei Osadchii (Czerniachowsk) PT 2:8 ZW 0:5
Finał III-V Daniel Budyka (Rzeszów) Oleksandr Bebko (Zbaraż) PT 5:0 ZW 3:0

 

IMG_8766