XIII Memoriał Jiřího Klepca – Ostrawa 6-7.06.2014

7 czerwca 2014

ostrava2014

W Ostrawskim Centrum Sportu „Dubina” zakończyła się rywalizacja na XIII Memoriale Jiřího Klepca. W zawodach walczyło ośmiu zawodników Stali Rzeszów – Bohun Plesnar, Michał Rochecki, Kamil Barłowski, Mateusz Woźny, Wiktor Kudyba, Jeremi Plesnar, Daniel BudykaPrzemysław Kuborek. Podopieczni trenera Macieja Frąca w sumie zdobyli sześć medali – cztery złote, srebrny i brązowy.

Złote medale, w swoich kategoriach wagowych zdobyli: Bohun Plesnar (kat. 23kg), Kamil Barłowski (kat. 30kg), Daniel Budyka (kat. 40kg) i Jeremi Plesnar (kat. 43kg). Srebrny medal wywalczył Mateusz Woźny (kat. 32kg), a brązowy Przemysław Kuborek (kat. 48kg). Michał Rochecki (kat. 33kg) i Wiktor Kudyba (kat. 35kg) otarli się o podium, zjmując w swoich kategoriach czwarte miejsca.