XLI Memoriał V.Ulického i I.Kormaňáka – Prievidza 13-15.09.2013

15 września 2013

bpr

W sobotę zakończył się XLI Międzynarodowy Memoriał V.Ulickeho i I.Kormaňáka w słowackiej Prievidzy. Zapaśnicy z Rzeszowa drużynowo zajęli 1 miejsce zdobywając łącznie 10 medali, w tym 6 złotych, 1 srebrny i 3 brązowe. Na kolejnych miejscach w klasyfikacji drużynowej uplasowały się drużyny Banik Prievidza oraz Dunajplavba Bratysława.
W zawodach rozegranych w hali CityArena brało udział 168 zawodników z Polski, Słowacji, Czech, Węgier, Bułgarii, Serbii i Chorwacji. Wśród zawodników Sekcji Zapaśniczej Stali Rzeszów medale w zawodach zdobyli:

 

Kamil Kościółek – złoty w kategorii 100kg kadetów
Łukasz Grzybowski – złoty w kategorii 63kg kadetów
Daniel Budyka – złoty w kategorii 35kg młodzików
Jeremi Plesnar – złoty w kategorii 40kg dzieci
Mateusz Woźny – złoty w kategorii 33kg dzieci
Kamil Barłowski – złoty w kategorii 28kg dzieci
Albert Warzocha – srebrny w kategorii 52kg młodzików
Jakub Mendrala – brązowy w kategorii 76kg kadetów
Konrad Tront – brązowy w kategorii 69kg kadetów
Patryk Barłowski – brązowy w kategorii 45kg młodzików

 

1370418_622258251152142_666216482_n (1)

 

KLASYFIKACJA ZAWODNIKÓW Z RZESZOWA
 
KADECI:
 
kategoria 100kg
 
1. KOŚCIÓŁEK Kamil (Stal Rzeszów)
2. PEKÁR Patrik (Baník Prievidza)
3. NOVÁK Michal (AC Nitra)
 
kategoria 76kg
 
1. KUNDRÁT Ľuboš (Košice 1904)
2. GAJDOŠÍK Marek (AC Nitra)
3. MENDRALA Jakub (Stal Rzeszów)
4. SCHWARTZ Martin (Junošport Stará Ľubovňa)
5. KRIŽANOVIČ Peter (Dunajplavba Bratislava)
6. KONTRIČ Jakub (ŠKP Banská Bystrica)
7. MRÁZ Pavol – (Dunajplavba Bratislava)
 
kategoria 69kg
 
1. SZATMÁRI Róbert (Košice 1904)
2. PAVLOVIČ Lukáš (RK Mladost Valjevo)
3. TRONT Konrad (Stal Rzeszów)
4. KUKI Adam (Dunajská Streda)
5. BOĎO Jakub (Bánovce nad Bebravou)
6. BENDA Lukáš (Lokomotiva Rimavská Sobota)
 
kategoria 63kg
 
1. GRZYBOWSKI Łukasz (Stal Rzeszów)
2. MRÁZEK Daniel (TAK Hellas Brno)
3. SÝKORA Jakub (Košice 1904)
4. KLUS Tomáš (Reprezentácia ČR)
5. FROHLICH René (Junošport Stará Ľubovňa)
6. MARENČIN Michal (Dunajplavba Bratislava)
7. VUJAČIČ Dejan (RK Mladost Valjevo)
8. MARASOVIČ Anté (Hrvački Klub Zadar)
9. GAÁL Attila (Dunajská Streda)
10.PRAGÁČ Martin (TAK Hellas Brno)
 
MŁODZICY:
 
kategoria 59kg
 
1. MESIARKIN Jozef (Bánovce nad Bebravou)
2. MEHMEDOV Shenol (Bułgaria)
3. EMURZAEV Turpal (TAK Hellas Brno)
4. SLIVOTSKÝ Alex (Reprezentácia ČR)
5. IBRIGAMOV Isa (Bułgaria)
6. CSAPAI Ladislav (Dunajská Streda)
7. HAKSZER Balázs (Dunajská Streda)
8. BOČÁK Juraj (Bánovce nad Bebravou)
9. KOTIAN Tomáš (Baník Prievidza)
10.PASTIERIK Daniel (Baník Prievidza)
11.BRÝM Václav (TAK Hellas Brno)
12.LIKIČ Mijat (RK Mladost Valjevo)
13.PIRÓG Mirosław (Stal Rzeszów)
14.SMIČKA Martin (TAK Hellas Brno)
15.ČAMBAL Tomáš (TJ Nový Jičín)
 
kategoria 52kg
 
1. BEDUŽNÍK Christofer (Dunajplavba Bratislava)
2. WARZOCHA Albert (Stal Rzeszów)
3. PASTIERIK Samuel (Baník Prievidza)
4. IDNETOV Ahmed (Bułgaria)
5. PRAGÁČOVÁ Valerie (TAK Hellas Brno)
6. KOTLÁR Adrián (Baník Prievidza)
7. ZNÁŠIK Samuel (Bánovce nad Bebravou)
8. CZATIK David (ZK Spartacus Komárno)
9. PETROVKA Adrián (Slávia Snina)
 
kategoria 45kg
 
1. HORÍNEK Martin (Dunajplavba Bratislava)
2. HULMAN Nicolas (ZK Spartacus Komárno)
3. BARŁOWSKI Patryk (Stal Rzeszów)
4. ŠKERDA Roman (Bánovce nad Bebravou)
5. KURCZOVÁ Anna – (ZK Marcelová)
6. BÁCSFAIOVÁ Réka (Dunajská Streda)
7. ŠKRABAL Nyzek (TAK Hellas Brno)
8. MAN Jakub (TAK Hellas Brno)
9. MAKARA Lukáš (Slávia Snina)
10.MUŽNÝ Ján (AC Nitra)
11.ZSIDEKOVÁ Erika (ZK Marcelová)
12.LICKÁ Simona (ZK Marcelová)
13.VIDERMANOVÁ Monika (ZK Marcelová)
14.GALBAVÁ Stephanie (ZK Marcelová)
15.MADURA Denis (Baník Prievidza)
16.VAVROVÁ Jana (Baník Prievidza)
 
kategoria 35kg
 
1. BUDYKA Daniel (Stal Rzeszów)
2. ŠMÁTRALA Matej (Baník Prievidza)
3. BILGINOV MEHMEDOV Yuzmur (Bułgaria)
4. RAPČAN Pavol (Rimavská Sobota)
5. RAFAEL Patrik (ZK Spartacus Komárno)
6. STEC Arkadiusz (Stal Rzeszów)
 
DZIECI
 
kategoria 40kg
 
1. PLESNAR Jeremi (Stal Rzeszów)
2. MLČOCH Matěj (Sokol Ostrava Vítkovice)
3. ŠPANKO Marcel (Bánovce nad Bebravou)
4. ANDREJKO Tomáš (Slávia Snina)
5. TURČAN Michal (Baník Prievidza)
 
kategoria 33kg
 
1. WOŹNY Mateusz (Stal Rzeszów)
2. DUŠEK Lukáš (Sokol Ostrava Vítkovice)
3. VEREŠ Michal (AC Nitra)
4. ŠTANGA Simon (Baník Prievidza)
5. DARVAS Patrik (Dunajská Streda)
6. KOVACS Michal (Dunajplavba Bratislava)
7. ŠUMSKI Josip (Hrvački Klub Zadar)
8. ŠOVČÍKOVÁ Michaela (Baník Prievidza)
9. BALÁŽ Daniel (Baník Prievidza)
10.TURČAN Jakub (Baník Prievidza)
 
kategoria 28kg
 
1. BARŁOWSKI Kamil (Stal Rzeszów)
2. BERKI Tomáš (Baník Prievidza)
3. BREJCHA Matouš (Lokomotiva Plzeň)
4. SALIMOV Shyukriev (Bułgaria)
5. ŠMÁTRALA David (Baník Prievidza)
6. ANTOVIČ Mário (Hrvački Klub Zadar)
7. ŠTEFINA Lukáš (Považská Bystrica)
8. BEHM Marko (Dunajplavba Bratislava)