XXIII Memoriał Ryszarda Dworoka – Ruda Śląska 26-27.10.2013

27 października 2013

Kadeci z Sekcji Zapaśniczej Stali Rzeszów zanotowali udany występ na rozegranym w Rudzie Śląskiej XIII Międzynarodowym Turnieju im. Ryszarda Dworoka. Jakub Mendrala, Konrad Tront, Łukasz Grzybowski i Tomasz Kościółek zdobyli łącznie 4 medale, w tym 3 złote i 1 srebrny.

10

Rzeszowscy zapaśnicy ukończyli zawody z kompletem zwycięstw nad zawodnikami z innych klubów. Jedynej wśród zawodników naszej sekcji porażki doznał debiutujący w barwach Stali Rzeszów Tomasz Kościółek, który w finale kat. 63kg musiał uznać wyższość bardziej doświadczonego kolegi z drużyny – Łukasza Grzybowskiego – zdobywcy złotego medalu. Pozostałe dwa złote medale zdobyli dwaj inni podopieczni trenera Sebastiana MaczugiJakub Mendrala, który w finale kat. 76kg pokonał Jakuba Wachowskiego z Guliwera Kielce oraz Konrad Tront w kat. 69kg. W klasyfikacji drużynowej zawodnicy z Rzeszowa zajęli 2 miejsce ustępując jedynie dużo liczniejszej drużynie gospodarzy z Rudy Śląskiej.